Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Her alanda başarı İçin

AP Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. AP özel ders yolculuğunuz, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

AP Özel Ders

AP (Advanced Placement), lise öğrencilerinin üniversite düzeyinde ders almalarına ve yetkinliklerini belgelemelerine imkan tanıyan uluslararası bir müfredat ve diploma programıdır. Amerika ve Avrupa’nın en prestijli okullarında kabul edilen bu program, öğrencilerin geleceklerini şekillendirmelerinde önemli bir rol oynar. Hem yüksek düzey eğitim bilgisine sahip olmak hem de uluslararası üniversitelere başvuru yapabilmek, bu üniversitelerden burs alabilmek için AP önemli bir programdır.

AP özel ders almak, bu programı kazanabilmek için yapılan sınavlara hazırlanmayı sağlar. Ancak sınava hazırlık sürecinde doğru ders çalışma yöntemini bulmak önemlidir. İşte Mentor Özel Ders, öğrencilerin kendilerini keşfetmelerini sağlayan ve bire bir AP özel ders veren paketleri ile öne çıkıyor! AP ders konularını en iyi şekilde anlamanızı sağlayan uzman eğitmenlerimiz, hem dersleri anlatıyor hem de size özel mentorluk desteği sunuyor.

AP Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik AP özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Standart online özel ders ücretlerimiz, saatlik 420 TL’den başlamaktadır. AP özel ders ücretlerimiz öğrencinin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için AP özel ders talebi oluşturarak eğitim danışmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle AP özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AP özel derslerimiz, öğrencilerin karmaşık coğrafi konuları kolaylıkla anlamalarını sağlar ve onları sınavlarda başarılı olmaları için donatır. Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına uygun, etkili öğrenme stratejileri geliştiririz. Bu dersler sayesinde öğrenciler, dünyayı daha iyi anlama ve çevresel sorunlara karşı bilinçli yaklaşımlar geliştirme yeteneği kazanır. Mentorluk ve özel dersi bir arada sunduğumuz paketlerimizle her alanda başarılı bireyler yetiştirmek önceliğimizdir.

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

AP Sınavları İçin Özelleştirilmiş Ders Programları

AP sınavlarına girerek geleceğine yön verecek çocuğunuz için Mentor Özel Ders’e sonuna kadar güvenebilirsiniz. Alanında uzman eğitmenlerle öğrencileri bir araya getirerek en iyi eşleştirmeyi sağlıyor ve öğrencilerin bilgileri kalıcı bir şekilde öğrenmesine yardımcı oluyoruz. Doldurduğunuz talep formunu inceleyerek eşleştirdiğimiz öğrenci eğitmen eşleştirmesinde, çocuğunuzun eksiklerini ve ilgi alanlarını dikkate alıyoruz. Bu sayede ona özel tasarlanmış AP özel ders paketi ve en iyi eğitmeni sizlere sunuyoruz.

Uzman eğitmenlerin verdiği birebir dersleri, geniş özel ders paket seçenekleri arasından bütçenize göre seçebilirsiniz. İsterseniz kendi özel ders paketinizi oluşturarak ihtiyacınızı tam olarak karşılayabilirsiniz. Esnek ders programı imkanı sunan Mentor Özel Ders, dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman özel ders alabilmenizi sağlar. Hem uygun fiyatlı hem de uzman eğitmenlerden alacağınız AP özel dersler hakkında detaylı bilgi edinmek için yapmanız gereken, talep formunu doldurmak! Eğitim danışmanı ile yapacağınız ücretsiz görüşme sayesinde hangi eğitmeni ve özel ders paketini seçeceğinize kolayca karar verebilirsiniz.

Mentor Özel Ders olarak çocuğunuzun geleceğine önem veriyor ve başarısında destekçi olmayı amaçlıyoruz. Yüksek oranda veli memnuniyetimiz güvenerek çocuğunuza daha iyi bir gelecek vadediyoruz.

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur