Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Her Seviyeye Uygun

Biyoloji Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. Biyoloji dersi öğrenme yolculuğunuz, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji dersi lise 9. sınıftan itibaren müfredatta yer alır. Biyoloji özel ders özellikle TYT sınavlarında yüksek puan almak ve okul derslerinde başarılı olmak için oldukça önemlidir. Sayısal bölümü öğrencileri için doktorluk, veteriner hekim, eczacı, biyolog gibi meslekleri yapmak isteyen öğrenciler için biyoloji, yalnızca okul hayatında değil meslek hayatında da önemli bir disiplindir.

Biyoloji alanında eğitim almış ve Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olmuş Mentor Özel Ders eğitmenleri sayesinde öğrenciler, akademik hayatlarına katkı sunabilecek en iyi uzmanlarla bir araya gelebilir. Öğrencilerin öğrenme tarzları ve gereksinimlerine göre hazırlanan özel ders programları, eğitmenlerin başarılı anlatım teknikleri ile çok daha verimli geçiyor.

Hangi öğrencinin hangi öğrenme şekline daha yatkın olduğunu analiz eden eğitim danışmanlarımız, çocuğunuz ile en uygun eğitmeni eşleştirme konusunda size destek sağlıyor. Her ihtiyaca uygun özel ders paketlerinin yer aldığı Mentor Özel Ders’te eğitim paketi ve eğitmen seçme konusunda eğitim danışmanları yanınızda! Talep formu doldurduktan sonra eğitim danışmanımızla ücretsiz ön görüşme yaparak hemen biyoloji özel ders eğitimlerinize başlayabilirsiniz.

Biyoloji Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik biyoloji özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik gösterse, kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Biyoloji özel ders fiyatları ortalama 400-850₺ arasında değişir. Güncel fiyatlarımız ve özel ders paketlerimiz saatlik 420₺ ‘dir. Bir özel ders saati 90 dakika olarak hesaplanır.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle biyoloj özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biyoloji özel ders almanın faydaları arasında, öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış öğretim metodları sayesinde karmaşık biyolojik konuları daha hızlı ve etkin bir şekilde öğrenmesi yer alır. Bu yaklaşım, öğrencilerin güçlük çektikleri alanlarda özgüvenlerini artırırken, akademik başarılarını da maksimize eder. Ayrıca, özel dersler öğrencilere sınavlara daha iyi hazırlanma ve üniversiteye giriş süreçlerinde avantaj elde etme imkanı tanır.

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

En İyi Eğitmenlerden biyoloji Dersi

Lise 9. sınıf öğrencileri ve sayısal bölümü öğrencilerinin; üniversite sınavı ve okul başarısı için biyoloji dersinde yeterli düzeyde olmaları oldukça önemlidir. Biyoloji alanında uzman çok sayıda eğitmenin yer aldığı Mentor Özel Ders, kişiye özel öğrenme teknikleri ve mentorluk desteği ile birebir biyoloji özel ders için yanınızda! İster yüz yüze ister online özel ders seçenekleri arasından seçim yaparak, 24 saat içinde özel derse başlayabilirsiniz. Ayrıca mentorluk desteği sunan eğitmenlerimiz, çocuğunuzun her alanda başarılı olması için motivasyon ve koçluk görevi de üstlenir.

Uygun fiyatlı özel ders paketleri arasından seçim yaparken hem bütçenizi hem de ihtiyaçlarınıza yönelik özelleştirilmiş paketler oluşturabilirsiniz. Özel ders paketlerimizin her birinde yer alan derslerin süresi 90 dakikadır ve saatlik 420₺ ‘den başlar. Hazır olarak sunulan paketler arasından seçim yapabilir veya biyoloji özel ders paketinize ihtiyaç duyduğunuz diğer dersleri dahil edebilirsiniz. İndirimli ders paketlerini tercih ederek özellikle sınav dönemlerinde birebir özel derslerden uygun fiyatlara yararlanmak için hemen talep formumuzu doldurun!

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur