Çalışma Sistemimiz

Öğrencinin ihtiyaçlarına uygun kişiye özel yöntemler

  Saatlik ücret aralığı: 120₺-160₺

  Saatlik ücret aralığı: 160₺-190₺

  Konumunuza yakın eğitmenlerimizi belirleyebilmemiz için lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.

  Özel derse ihtiyaç duymak, toplumumuzdaki genel yargının aksine çocuğun başarısız ya da yetersiz olduğunu göstermez. Özel ders, öğrencinin ihtiyacına yönelik belirlenen bir etkinliktir. Dersi veren öğretmen, özel olarak öğrencide o andaki ihtiyaca odaklanır. Öğrenciyi daha iyi tanıma fırsatı bulur. Öğrenci de dikkat dağınıklığına sebebiyet verecek her türlü ögeden arındırılmış bir ortamda çalışma imkanı bulur. Bu durum öğrencide olumlu bir psikoloji yaratır ve öğrencinin daha rahat bir şekilde kendisini ifade edebilmesini ve anlayabilmesini sağlar.

  Mentor Özel Ders Akademi olarak öğrencinin ihtiyaç duyabileceği özel ders alanlarını 6 başlıkta topladık.

  İlgi Alanına Özel Eğitim

  Çocuğunuzun ne yapacağı ile alakalı olarak ya da lise tercihlerinde veya üniversite tercihlerinde seçeceği bölüm ile alakalı kaygıları ya da belirsizlikleri başladıysa Mentor Özel Ders Akademi olarak bu konuda size yardımcı olabiliriz. 

  Çocuğunuzun ilgi alanına göre mühendislik, işletme, psikoloji gibi bölümlerde okuyan üniversiteli eğitmenlerimizden yardım alabilirsiniz. 

  Eğitmenlerimiz hem çocuğunuza derslerinde yardımcı oluyor hem de öğrencinin eğitim hayatındaki kararsızlıklarında eğitmenlerimiz kendi tecrübelerinden yola çıkarak destek oluyorlar.

  Derslere Yardımcı

  İlkokul, ortaokul ve lise seviyesinde özel ders tecrübesi olan ve başarılı akademik geçmişe sahip üniversiteli eğitmenlerimiz öğrenciye istenilen konularda yardımcı olmaktadır.

  Talepler doğrultusunda tek bir üniversiteli eğitmen öğrencinin tüm derslerine yardımcı olabilir ya da farklı ders alanları için farklı eğitmenler yönlendirilebilir. Matematik dersini Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik bölümünde olan bir üniversiteli eğitmenden alırken, Fizik dersini Boğaziçi Üniversitesinde Fizik okuyan bir üniversiteli eğitmenden alabilirsiniz.

  Yabancı Dilde Özel Ders

  Yabancı dil konusunda çocuğunuzun desteğe ihtiyacı varsa ya da okuduğu okulda dersleri yabancı dilde işleniyorsa MentorÖzelders Akademi olarak öğrenciye yabancı dil konusunda destek olabilecek üniversiteli eğitmenler yönlendiriliyor.

  İngilizce özel ders, Almanca özel ders ve Fransızca özel ders konularında destek alabilirsiniz.

  Eğitmenlerimizin tamamı Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ya da Galatasaray Üniversitesi’nde okuyan üniversitelilerdir. Koç Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesinin İngilizce, Galatasaray Üniversitesinin Fransızca bir üniversite olmasından dolayı eğitmenlerimizin yabancı dil yetkinlikleri yüksektir. Talepleriniz doğrultusunda İngilizce, Almanca ve Fransızca alanlarında yetkin üniversiteli eğitmenler ile özel ders yapabilme imkanınız olmaktadır.

  Yabancı dil konusundaki özel derslerimiz ikiye ayrılmaktadır. Dilerseniz öğrencinin sadece yabancı dil konusunda gelişimine katkı sağlanabilir. Bu süreçte öğrencinin okul derslerine destek olunur ve derslerde eksik kaldığı konular ele alınır, öğrenciye ödevleri konusunda yardımcı olunur ve ihtiyaç olması halinde öğrenciye yeni ödevler verilir ve ders programı düzenlenir. Öğrencinin yabancı dilde telaffuzunun geliştirilebilmesi için destek verilir.

  İkinci olarak özel dersin tamamının yabancı dilde yapıldığı özel ders sistemimiz olmaktadır. Bu sistemde çocukla yapılan özel dersin tüm içeriği yabancı dilde olmaktadır. Sadece İngilizce/Fransızca dersi İngilizce/Fransızca olarak değil, matematik ve ihtiyaç duyulan diğer derslerde İngilizce/Fransızca olarak işlenmektedir. Bu sistemi genellikle tüm derslerin yabancı dilde işlendiği okullardaki öğrencilere yöneliktir.​

  Ayrıntılı Bilgi İçin Ekibimizle Görüşmek İster Misiniz?

  Süreçlerimiz ve derslerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için ücretsiz olarak eğitim danışmanımızla görüşebilirsiniz.

  Eğitim Koçluğu

  Çocuklarımızın geleceği için derslerinde başarılı olmanın önemi ve başarılı bir eğitim hayatı yadsınamaz bir gerçek. Peki bu konuda sadece çocuğunuza ders çalışmalısın demenin yetersiz olduğunu hissettiniz mi? Bu konuda üniversiteli eğitmenler olarak çocuklarınıza derslerinde yardımcı olmakla beraber onlara eğitim koçluğu da yapıyoruz.

  Çocuklarınıza sadece ders odaklı destek olmakla kalmıyor, onlarla bir arkadaşlık bağı kurarak dertlerine ortak olmayı, onlardan biri olduğumuzu göstererek hayatlarına vizyon katmalarına yardımcı oluyoruz.

  Çocuklarınızın karşısında örnek olarak sınavlarında başarılı elde ederek en iyi üniversitelerde okuyan üniversiteli eğitmenler olduğunda, çocuklarınız onları sadece bir öğretmen olarak değil, bir arkadaş ve örnek alacakları bir abi abla olarak görüyorlar.

  Bizler de çocuklarınıza nasıl iyi bir eğitim hayatına sahip olabilecekleri konusunda sadece ders çalışmalarını söylemenin yanında iyi üniversiteleri kazanmış gençler olarak örnek oluşturmak istiyoruz ve derslerine hevesle ilgi duymalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

  Sınava Hazırlık

  Liseye giriş sınavına ya da Üniversiteye giriş sınavına hazırlanan öğrencilerimiz için özel olarak çocuğunuz ile ilgilenecek, onunla ders programı hazırlayacak, çalışmasını takip edicek ve eksik olduğu ders konularında ona yardımcı olabilecek üniversiteli eğitmenler yönlendiriyoruz. Yakın geçmişlerinde lise ve üniversite sınavlarını tecrübe etmiş ve başarılı sonuçlar almış üniversiteli eğitmenlerimiz kendi çalışma yöntemlerini ve stratejilerini de anlatarak çocuklarınıza destek oluyor olacaklar.

  Oyun Ablası / Oyun Abisi

  Özellikle ilkokul seviyesinde ki öğrencilerimiz için hem derslerine yardımcı olacak hem de onlara oyun abiliği/ablalığı yapacak üniversiteli eğitmenler yönlendirebiliyoruz.

  İlkokul çağındaki çocukların okula alışmasını kolaylaştırmak, hem ödevlerinde yardımcı olurken hem de onlar ile gelişimlerine yardımcı oyunlar oynayarak eğitim hayatına daha kolay alışmalarına destek oluyoruz.

  Velilerimizden

  İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu.

  Pınar Hanım
  İlkokul ve Ortaokul Velisi
  @pinarergun58

  Kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda çok iyi mentorluk yaptı.

  Sibel Hanım
  Lise Velisi
  @sibcel27

  Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli.

  Cana Hanım
  Ortaokul Velisi
  @canaalkan

  Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti.

  Didem Hanım
  İlkokul Velisi
  @deeblz

  Nasıl Özel Ders Alabilirim?

  İletişime Geçin

  Formumuzu doldurarak, Whatsapp hattımızdan ya da arayarak iletişime geçin.

  Önerileri inceleyin

  Talebinize uygun olarak belirlenen eğitmenlerin profilleri inceleyin ve ön görüşme gerçekleştirin.

  Derslere Başlayın

  Kriterlerinizle uyuşan anlaştığınız eğitmen ile vakit kaybetmeden hemen özel derse başlayın.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Uygun eğitmenleri görüntülemek, talep oluşturmak ve sormak istedikleriniz için lütfen formumuzu doldurunuz.
  Eğitim danışmanımız ücretsiz olarak size yardımcı olacaktır.

   Saatlik ücret 420₺'den başlamaktadır.

   Saatlik ücret 420₺'den başlamaktadır.

   Saatlik ücret 420₺'den başlamaktadır.

   Saatlik ücret 580₺'den başlamaktadır.

   Saatlik ücret 580₺'den başlamaktadır.

   Saatlik ücret 580₺'den başlamaktadır.

   Konumunuza yakın eğitmenlerimizi belirleyebilmemiz için lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.

   İl

   0 (850) 532 88 97

   destek@mentorozelders.com