Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

En İyi Öğretmeni Bulun!

Potansiyeli Açığa Çıkaran

3500'ün Üzerinde Alanında Uzman Eğitmen

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek yaratın.

Dilara | Bilgisayar Mühendisliği

İstanbul Teknik Üniversitesi

Merhaba ben Dilara, YGS-LYS sınavlarında 1900. olarak yerleştiğim İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2021 yılında mezun oldum. Biraz daha geriden başlamam gerekirse 4. sınıfta başladığım Matematik Olimpiyatları eğitimi sayesinde 6. sınıfın sonunda 9. ve 10. sınıf konularını tamamlamıştım. 6. sınıfta ÖSS matematik-1 denemeleri çözüyordum. Daha sonra 3 sene girdiğim SBS sınavları sebebiyle olimpiyattan ayrılmak zorunda kaldım ancak 11. sınıfa kadar bir daha matematik dersine çalışmama gerek olmadan tüm sınavlardan 100 alarak devam ettim. Hatta diğer Fen derslerim çok iyi olmamasına rağmen Matematiği çok iyi yaparak LYS'de iyi bir derece elde ettim. 🙂 Matematik olimpiyatının bana kattığı şey sadece matematik yapabilmek değil, iyi bir eğitimcinin bir öğrencinin hayatını nasıl değiştirebildiğini görmek oldu. Boğaziçi Üniversitesi mezunu öğretmenlerimin hem bana matematiği sevdirmesi hem de hayatımda birer Mentor rolü üstlenmeleri ile bugünlere geldim diyebilirim. Bu sebeple ben de öğrencilerime ders anlatmanın yanında dersi sevdirmeye, neyi nasıl nerede kullanması gerektiğinin mantığını anlatmaya büyük özen gösteriyorum. Bunların da öncesinde öğrencimin beni ve derslerimizi sevmesini ve istekli bir şekilde derslere katılmasına büyük önem veriyorum. Zorla yapılan bir ders maalesef ki fayda sağlamayacaktır. Bugüne kadar Mentor Özel Ders’ten tanıştığım birçok öğrenciyle çalışma fırsatı buldum. Güncel olarak sadece 7. ve 8. sınıf öğrencilerine online olarak Matematik dersi veriyorum. Amatör olarak fotoğrafçılıkla ilgilendiğimden açık öğretim fakültesinde Fotoğrafçılık bölümü okuyorum. Hayatımı oldukça planlı ve düzenli sürdürmeyi sevdiğimden ajanda ve defterler kullanarak günlerimi, haftalarımı, aylarımı planlamaya ve kendime hedefler koymaya özen gösteriyorum. Bunların yanında pandeminin başından beri kendi kendime İspanyolca öğreniyorum ve düzenli bir şekilde pilates-fitness yapıyorum. Tüm öğrencilerimi de sevdikleri hobilere vakit ayırmaları konusunda teşvik ediyorum. Görüşmek üzere! 😊

Furkan | Moleküler Biyoloji ve Genetik

Boğaziçi Üniversitesi

Merhabalar, İsmim Furkan, 28 yaşındayım. Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünden mezun, lisenin son yılları ve üniversite hayatı boyunca özel ders vermiş biriyim. Özel derslere ilk başlangıç düşüncem ekonomik olmuş olsa da sonrasında kendimi faydalı hissettiğim bir mesleğe dönüştü. Bu sayede, bir çok yeni pırıl pırıl zihinle tanışmak bir yana, onların hayatlarına ufak da olsa dokunuşlar yapabiliyor olmak, beni giderek daha iyi hissettirmeye başladı. Şu an hali hazırda aktif olarak fizik, kimya ve biyoloji dersleri vermekteyim. Doğa bilimlerinin her zaman sorgulayarak, neden-sonuç ilişkisi kurularak öğrenilebileceğini düşündüğümden, öğretim metotlarımı da yıllar boyunca bu şekilde geliştirmeye çalıştırdım. Derslerim süresince öğrencilerimin bilime bakışlarını değiştirebilmek, önyargılarını kırabilmek, ezber metotlardansa öğrenebilecekleri, kendi kendilerine keşfedebilecekleri, deneyebilecekleri ve en önemlisi bunları yaparken keyif alabilecekleri dersler planlamaya özen gösteririm. Bunun yanında öğrencilerimin yalnızca özel ders eğitmeni değil, onların dertlerine kulak veren ve hatta naçizane tavsiyeler vermeye çalışan bir abileri olmaya çalışırım. Hatta sanırım bu yüzden, bugüne kadar ders verip, mezun ettiğim, üniversitede olan öğrencilerimin çoğuyla hala irtibatımız bulunmakta. İlkokul, lise ve üniversite dönemlerimde profesyonel hentbol oyuncusuydum fakat sakatlığım sebebiyle boks, vücut geliştirme, yüzme gibi sporlarla ilgilenerek sporu hayatımın hep bir köşesinde tutmaya çalıştım. Son dönemde satranca olan ilgim yeniden arttığından, derslerden kalan vakitlerimde satranç bulmacaları çözmeye çalışıyorum. Lise yıllarımda gitar çalmaya başlayıp, sonrasında şan eğitimiyle kendimi müzik alanında geliştirmeye çalıştım. Şu an evde farklı müziklerin örnekleriyle yeni melodiler yapmaya çalışıyorum. Ayrıca, evde olduğum boş zamanlarımda online FPS ve strateji oyunları oynamayı çok severim. Ek olarak, ikinci yabancı dil olarak İspanyolca öğrenmeye çalışıyorum.

Furkan

Boğaziçi Üniversitesi

Moleküler Biyoloji ve Genetik

x yıldır özel ders veriyor, basketbol oynuyor, Boğaziçi üniversitesine Türkiye 546. sı olarak girdi. En büyük tutkusu öğrencilerine spordan vazgeçmeden de başarılı olabileceklerini aşılamak!

Furkan

Boğaziçi Üniversitesi

Moleküler Biyoloji ve Genetik

x yıldır özel ders veriyor, basketbol oynuyor, Boğaziçi üniversitesine Türkiye 546. sı olarak girdi. En büyük tutkusu öğrencilerine spordan vazgeçmeden de başarılı olabileceklerini aşılamak!

Furkan

Boğaziçi Üniversitesi

Moleküler Biyoloji ve Genetik

x yıldır özel ders veriyor, basketbol oynuyor, Boğaziçi üniversitesine Türkiye 546. sı olarak girdi. En büyük tutkusu öğrencilerine spordan vazgeçmeden de başarılı olabileceklerini aşılamak!

Furkan

Boğaziçi Üniversitesi

Moleküler Biyoloji ve Genetik

x yıldır özel ders veriyor, basketbol oynuyor, Boğaziçi üniversitesine Türkiye 546. sı olarak girdi. En büyük tutkusu öğrencilerine spordan vazgeçmeden de başarılı olabileceklerini aşılamak!

Geleneksel Dershane Mi? Mentor Özel Ders Mi?

Geleneksel Dershane

Pasif Öğrenme

Çok kişilik sınıflarda grup dersleri sunulur.

Sınırlı Eğitmen

Eğitmen seçenekleri sınırlıdır. Dersin eğitmenini dershane ve öğretmenin programı belirler.

Sınav Odaklı

Sınav sonucuna odaklanır, öğrencinin kişisel hedefleri ve ilgi alanlarına değinmez.

Standart Eğitim

Bireysel farklılıkları gözetmeksizin her öğrenciye sınava yönelik aynı metodolojiyi uygular.

Geçici Çözümler

Sadece sınav öncesinde odaklanan, kısa vadeli başarı hedefler.

Sabit Ders Saatleri

Ders saatleri sabittir ve öğretmen ile sınıfın genel durumuna göre belirlenir.

Özel Ders Mentoru

Aktif Öğrenme

Öğrenciye özel birebir eğitim verir.

Daha Fazla Seçenek

3500'den fazla başarılı eğitmen arasından mezun olunan okul ve ilgi alanına göre seçim yaparsınız.

Her Alanda Başarı

Öğrencinin her yönüyle gelişimini destekleyen, bireysel mentorluk verir.

Özelleştirilmiş Eğitim

Her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını anlayıp, bu doğrultuda özelleştirilmiş dersler tasarlar.

Hayat Boyu Başarı

Sosyal, duygusal ve akademik gelişim için kalıcı gelişimi destekler.

Esnek Ders Saatleri

Esnek ders saatleri öğrencinin programına ve taleplerine göre belirlenir.

GELENEKSEL DERSHANEMENTOR ÖZEL DERS
Genellikle çok kişilik sınıflarda grup dersleri sunulur.Birebir derslerle öğrenciye özel eğitim imkanı verilir.
Ders saatleri sabittir ve öğretmen ile sınıfın genel durumuna göre belirlenir.Esnek ders saatleri öğrencinin programına ve taleplerine göre belirlenir.
Bireysel farklılıkları gözetmeksizin her öğrenciye aynı metodoloji uygulanır.Her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını anlayıp, özelleştirilmiş dersler tasarlar.
Ders saatleri sabittir ve öğretmen ile sınıfın genel durumuna göre belirlenir.Esnek ders saatleri öğrencinin programına ve taleplerine göre belirlenir.
Adsız tasarım (24)

Mentor Özel Ders Eğitmenleri Nasıl?

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim görmüş, derslerde başarılı olmanın formülünü çözmüş, öğrencinin ihtiyaçlarını ve motivasyon kaynaklarını anlayan bir eğitmen kadrosuna sahibiz. Özel ders eğitmenlerimiz kendi alanlarında oldukça başarılı olmanın yanı sıra akademik ve sosyal becerilerini bir arada kullanmak, zaman yönetimi gibi birçok farklı yetkinliğe de sahip oluyor. 

Eğitmenlerimiz öğrencilere hem derslerinde yardımcı oluyor hem de mentorluk yapıyor. Öğrencinin eğitimi sevmesine, kendisini tanımasına ve başarılı bir gelecek yaratmasına yardımcı oluyoruz.

0 +

Eğitmen

0 +

Başarılı Öğrenci

% 0

Veli Memnuniyeti

0 Bin+

Ders Saati

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

% 0

Veli Memnuniyeti

% 0

Daha Uygun Fiyat

0 +

Ders Alanı

0 +

Eğitmen

Hemen Özel Derse Başlayın!

1. Talebinizi Bildirin

Çocuğunuzun ihtiyacı olan eğitimi ve taleplerinizi formumuzu doldurarak bize bildirin. Tüm bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

2. Ücretsiz Destek Alın

Size özel olarak atanan eğitim danışmanımız ile tanışın. En doğru öğretmeni bulmanız ve sorularınız için tüm süreçte yanınızda olacak!

3. Planınıza Başlayın

Talebinize en uygun eğitmenleri karşılaştırın. Belirlediğiniz eğitmenlerle ön görüşme yapın ve size en uygun olanı seçerek derslere başlayın.

En İyi Eğitmeni Bulun

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur

Our Teachers

Professional Elites

Bruce Stevens
Leading Instructor
Paul Santos
Full-Stack Instructor
Donna Carroll
Front-End Instructor
Michelle Baker
Data Instructor
Scott Valdez
CS Instructor
Deborah Holmes
ML Instructor

Join Our Community

Etiam semper cursus arcu vitae hendrerit. Cras gravida mollis pellentesque.

Phasellus vulputate urna quis lectus tincidunt tempor. Cras vel facilisis ex, at commodo dui. Cras non nisi gravida, sodales lacus vel, scelerisque justo.

cooperating-and-working-in-team-two-successful-WKBH8QM-1.png