Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Her Seviyeye Uygun

Fen Bilimleri Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. Fen bilimleri öğrenme yolculuğunuz, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

Fen Bilimleri Özel Ders

İlkokul ve ortaokul dönemlerinde müfredatta bulunan fen bilimleri dersi öğrenciler için oldukça önemlidir. Daha sonra lise 9.sınıf ve sayısal bölümü öğrencileri için lise dönemi boyunca görülecek olan fizik, kimya, biyoloji derslerinin temel alt yapısını oluşturur. Öğrencilerin bu dönemde derse olan ilgisini yüksek tutmak ilkokul ve ortaokul döneminde alınan derslerin başarı oranı veya sonrasında karar verilecek alan seçimi için belirleyici rol oynar. 

Bu nedenle Mentor Özel Ders olarak önceliğimiz öğrenciye derse sevdirmektir. Eğitmenlerimiz fen bilimleri özel ders ile öğrencilere sadece ders süresini doldurmak değil, hayatın kalanında her alanda başarılı olmaları için derse olan tutumu, sosyal gelişim, zaman yönetimi gibi disiplinleri de kazandırır. Öğrencinin öğrenme metodlarını belirleyip dersleri daha kolay anlayacağı, daha hızlı öğreneceği anlatım teknikleriyle yaparız. 

Fen Bilimleri Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik fen bilimleri özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik gösterse, kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Güncel fiyatlarımız ve özel ders paketlerimiz saatlik 420₺ ‘dir.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle fen bilimleri özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlkokul ve ortaokul dönmelerinde fen bilimleri dersi diğer dersler arasında öğrencilerin zor olarak konumlandırdıkları bir ders olarak görülebilir. Bu dönemlerde çocuğunuza özel ders aldırmak, öğrencinin öğrenme motivasyonunu ve okul başarısını doğrudan etkiler. Fen bilimleri dersinde aktif olur ve özgüveni artar. Bunun yanında sonraki yıllarda yapacağı alan seçimi için de belirleyici rol oynaması nedeniyle sağlam bir temel atılmalıdır.

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

En İyi Eğitmenlerden Fen Bilimleri Dersi

Mentor Özel Ders, en prestijli üniversitelerden eğitmenlerle uygun fiyatlı özel ders seçenekleri sunuyor. Eğer çocuğunuzun fen bilimlerinde desteğe ihtiyacı varsa, alanında uzman eğitmenlerle onu bir araya getirmek için Mentor Özel Ders’i tercih edebilirsiniz.

Fen bilimleri konusunda derinlemesine bilgiye sahip eğitmenlerimiz, öğrencilere sadece ders materyallerini öğretmekle kalmaz, aynı zamanda gerçek hayatta uygulama alanlarını ve gelecekteki kariyer fırsatlarını da keşfetmelerine yardımcı olurlar. Bir nevi mentorluk ve öğrenci koçluğu yapan eğitmenlerimiz, çocuğunuzun geleceğe sağlam ilerlemesini sağlayacak. Ayrıca eğitim danışmanımızla yapacağınız görüşme sayesinde en doğru eğitmen öğrenci eşleştirmesi fırsatına da sahip olabilirsiniz.

Farklı sayıda derslerin yer aldığı paketleri inceleyerek çocuğunuzun ihtiyacına göre seçim yapabilirsiniz. İsterseniz kendi ders paketinizi de oluşturabilir ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Online ve yüz yüze olacak şekilde istediğiniz zaman istediğiniz yerde fen bilimleri özel ders alabilmek için hemen talep formunu doldurun ve ücretsiz bilgi alın!

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur