Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Her Seviyeye Uygun

Fizik Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. Fizik dersi öğrenme yolculuğunuz, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

Fizik Özel Ders

Fizik dersi, yalnızca akademik açıdan başarılı olmak için değil; aynı zamanda gündelik hayatta pek çok olayı anlamak için önemli bir alandır. Fizik özel ders almak, öğrencilere bu önemli bilim dalını daha iyi anlamaları ve başarıyla öğrenmeleri için önemli destek sağlar. Temel fizik kavramlarını anlamanın yanı sıra, problem çözme ve analitik düşünme becerilerini geliştirme açısından da fayda sunar.

Üniversiteye giriş sınavında, okul derslerinde ve sınavlarında önemli bir ders olan fizik dersinde başarılı olmak için her öğrenci kendine özel bir öğrenme metoduna ihtiyaç duyar. Mentor Özel Ders, uzman eğitmenleri kişiye özel öğrenme teknikleri ile özel ders verir. Hem fizik özel dersleri ile konuları anlamalarına hem de mentorluk desteği ile kendilerini keşfetmelerine yardımcı olur.

Mentor Özel Ders ile en karmaşık konular bile öğrenciler için keyifli hale geliyor. İhtiyaca özel hazırlanan programlar sayesinde öğrenciler kendilerine uygun eğitmenlerden birebir ders alabiliyor. Yalnızca talep formunu doldurarak fizik öğrenme yolcuğunuzun ilk adımını atabilirsiniz.

Fizik Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik fizik özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik gösterse, kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Güncel fiyatlarımız ve özel ders paketlerimiz saatlik 420₺ ‘dir.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle Fizik özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fizik özel ders almanın faydası, öğrencinin kendine özgün öğrenme yolculuğuna göre birebir verilen derslerimizle, motivasyonunu ve başarısını artırarak, Fizik dersini kapsamlı bir şekilde anlamasını sağlamaktır. Mentor Özel Ders ile öğrenciler, fizik konularında derinlemesine bilgi sahibi olurken, kritik düşünme ve problem çözme becerilerini de geliştirirler. Böylelikle, hem akademik başarıları hem de gelecekteki kariyer becerileri için sağlam bir temel oluştururlar.

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

En İyi Eğitmenlerden Fizik Dersi

Çocuğunuzun uzman eğitmenlerden fizik dersi alarak başarılı olmasını istiyorsanız, Mentor Özel Ders doğru adres! Öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına odaklanarak ders veren eğitmenlerimiz, aynı zamanda öğrencilere mentorluk desteği de sunuyor. Önde gelen üniversitelerden mezun 3500’den fazla eğitmen, çocuğunuza daha iyi bir gelecek sunmak için eğitim veriyor. En doğru eğitmen öğrenci eşleştirmemiz sayesinde çocuğunuz, fizik konularındaki eksiklerini çok daha kolay bir şekilde kapatabilir ve başarıya giden yolu bulabilir. Mentor Özel Ders olarak veliye özel ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz ve çocuğunuzun gelişimini de takip etmenize olanak tanıyoruz.

İstanbul ve Ankara içinde yüz yüze ve online olarak verilen birebir fizik özel dersini, diğer illerde yaşıyorsanız da online bir şekilde alabilirsiniz. Çocuğunuzun en doğru eğitmenlerle eşleşmesi için Mentor Özel Ders’in danışmanları ile ücretsiz olarak ön görüşme yapabilirsiniz. Bilgi ve talep formu oluşturarak Mentor Özel Ders’e ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Farklı özel ders paketleri arasından bütçenize uygun olanı tercih edebilir veya çocuğunuzun ihtiyacına göre kendi paketinizi oluşturabilirsiniz. Uygun fiyatlı özel dersler ile çocuğunuzun akademik gelişimine destek olmak için Mentor Özel Ders’e güvenin.

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur