Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Hakkımızda

MENTOR

Özel Ders

Başarılı eğitmenlerle eğitiminde takviyeye ihtiyaç duyan ilkokul, ortaokul ve lise seviyesindeki öğrencileri buluşturan platform!

Hikayemiz...

Biz Mentor Özel Ders Akademi olarak sadece genç arkadaşlarımız ile öğretmen-öğrenci ilişkisinin ötesinde, onlara derslerin dışında bir hayatın da olduğunu, derslerde yüksek başarı elde ederken sosyal olarak da etkili olunabileceğini göstermeyi amaçladık. Yeri geldiğinde çocuklarınız ile aranızda bir köprü olabilmeyi, yeri geldiğinde eğitim tercihleri konusunda bizim tecrübelerimizi aktararak doğru alanlara yönlenebilmeleri için destek olmayı isteyerek bu ekibi oluşturduk.

Bu projeye hayata geçirmek istememizin altında yatan en güçlü sebep ilkokuldaki çocukların gelişimine katkı sağlamak, ortaokuldaki çocukların başarılı bir eğitim hayatına sahip olmaları konusunda derslerine yardımcı olmak ve farklı vizyonlar kazandırmak, lisedeki öğrencilere ise derslerinde yardımcı olurken üniversite tercihleri konusunda da yol göstermektir.

MENTOR ÖZEL DERS

Sayılarla

Mentor Özel Ders

3.500 +

Eğitmen

10.000 +

Öğrenci

%97

Veli Memnuniyeti

400.000 +

Ders Saati

Koç Üniversitesi

Boğaziçi Üniversitesi

ODTÜ

Türkiye'nin en donanımlı 3500 eğitmeninin buluşma noktası.

Bu yola çıkarken biz eğitmenler olarak, genç arkadaşlarımıza birikimlerimizi aktarmayı, onların hayatlarına pozitif yönde katkı sağlamayı, eğitim alanındaki tercihlerinde destek olup derslerdeki başarılarını artırmayı ve doğru kararlar alabilmeleri için kendi tecrübelerimizi onlara aktarmayı; bu yol ile onlara rol model olmayı hedefledik.

Designed for all levels

Morbi tristique, leo sit amet ultricies hendrerit, orci arcu eleifend dolor. Aenean at turpis orci, quis consectetur velit turpis.

hands-on learning

Duis aliquam ac pretium molestie, arcu justo mattis dui, sed mattis purus turpis nec leo. Donec cursus ornare maximus et.

Power of community

Curabitur at malesuada ipsum, id pulvinar enim. Fusce purus mauris, auctor in quam ut, interdum arcu, in aliquet arcu a sapien.

12
photo-of-happy-young-female-freelancer-YTQQGD2-1.png

Özel Derse Başlamak İçin Vakit Kaybetmeyin!

Türkiye’nin en iyi okullarında eğitim görmüş, en donanımlı eğitimleri sizi bekliyor. Hemen özel derse başlamak için talep formumumuzu doldurun, eğitim danışmanımız sizi arasın ve en iyi özel ders öğretmenlerini karşılaştırın. Kişiselleştirilmiş ders programı ile öğrencinin öğrenme yatkınlığına yönelik anlatılan dersler ile başarılı bir geleceğe ilk adımı atın. Öğrencinin ilgi alanına özel öğretmen eşleşmesi için formu doldurun.