Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Her alanda başarı İçin

IB Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. IB özel ders yolculuğunuz, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

IB Özel Ders

Uluslararası Bakalorya (IB) programı, dünya çapında tanınan ve saygı gösterilen bir eğitim modelidir. IB programı, öğrencilere uluslararası düzeyde bir eğitim sunarak küresel vatandaşlar olarak yetişmelerini sağlar. Mentor Özel Ders olarak, IB programına hazırlanan öğrencilere, programın gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştirilmiş dersler sunuyoruz.

IB özel derslerimizde, öğrencilere IB müfredatına uygun olarak matematik, bilim, dil, sosyal bilimler ve sanat gibi çeşitli konularda destek sağlıyoruz. Uzman eğitmenlerimiz ile öğrencileri ilgi alanlarına ve gereksinimlerine göre eşleştiriyoruz. Bu sayede eğitmenler, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını ve güçlü yönlerini belirleyerek onlara doğru ders çalışmanın anahtarını veriyor. Ayrıca, öğrencilerin IB sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamak için stratejiler ve teknikler de öğretirler.

IB özel ders paketleri ve eğitmenleri hakkında daha fazla bilgi almak ve özel ders planınızı oluşturmak için hemen Mentor Özel Ders talep formunu doldurabilir ve eğitim danışmanıyla ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

IB Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik IB özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Standart online özel ders ücretlerimiz, saatlik 420 TL’den başlamaktadır. IB özel ders ücretlerimiz öğrencinin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için IB özel ders talebi oluşturarak eğitim danışmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle IB özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

IB özel derslerimiz, programa hazırlık çalışmaları ile öğrencinin sadece sınavda değil, hayatın tüm alanlarında başarılı olmasını hedefler. Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına uygun, etkili öğrenme stratejileri geliştiririz. Bu dersler sayesinde öğrenciler, dünyayı daha iyi anlama ve çevresel sorunlara karşı bilinçli yaklaşımlar geliştirme yeteneği kazanır. Mentorluk ve özel dersi bir arada sunduğumuz paketlerimizle her alanda başarılı bireyler yetiştirmek önceliğimizdir.

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

Uygun Fiyatlı IB Özel Ders Paketleri

Çocuğunuz IB programına hazırlanıyorsa ve başarıya ulaşmasını istiyorsanız, Mentor Özel Ders tam aradığınız yer! IB programına hazırlık sürecinde, uygun fiyatlı özel ders paketlerimiz sayesinde hem çocuğunuzun başarısını maksimize etmesine hem de programın gereksinimlerini karşılamasına yardımcı oluyoruz. Üstelik bütçenize uygun paketlere erişmenize fırsat sağlıyoruz.

IB özel ders paketlerimiz arasında farklı ders sayılarından oluşan paketler bulunuyor; böylece her ihtiyaca hitap etmeyi başarıyoruz. İndirim fırsatlarımız da bütçenize uygun paketi tercih etmenizi sağlıyor. 90 dakikalık sürelerden oluşan her bir dersi, tercihinize göre online veya yüz yüze alabilirsiniz.

Mentor Özel Ders bünyesinde yer alan 3500’den fazla uzman eğitmenimiz, Türkiye’nin en prestijli üniversitelerinden eğitim almıştır. Böylece çocuğunuzun IB özel ders ihtiyacı için en güvenilir eğitmenlerle sizleri bir araya getiriyoruz. Özel ders ihtiyacını karşılayan bu eğitmenler, aynı zamanda mentorluk desteği sayesinde çocuğunuzun kendini keşfetmesini ve geleceğine yön vermesini sağlayacak.  Siz de en iyi eğitmenlerle buluşmak ve çocuğunuzun geleceğini güvence altına almak için hemen Mentor Özel Ders ailesine katılın!

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur