İlkokul Özel Ders

✓ Dersleri ve eğitimi sevdiren eğitmenler
✓ Sosyal ve akademik gelişimi destekleyici
✓ Veliye özel ücretsiz eğitim danışmanı
✓ Uygun fiyatlı

İlkokul Özel Ders

✓ Dersleri ve eğitimi sevdiren eğitmenler
✓ Sosyal ve akademik gelişimi destekleyici
✓ Veliye özel ücretsiz eğitim danışmanı
✓ Uygun fiyatlı

Velilerimizden

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu.

Pınar Hanım
İlkokul ve Ortaokul Velisi
@pinarergun58

Kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda çok iyi mentorluk yaptı.

Sibel Hanım
Lise Velisi
@sibcel27

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli.

Cana Hanım
Ortaokul Velisi
@canaalkan

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti.

Didem Hanım
İlkokul Velisi
@deeblz
Mentor Özel Ders Çocuğunuzun Notlarını Yükseltin Sınav Başarısını Artırın

Nasıl Çalışır ?

1. Formumuzu Doldurarak Talebinizi Bildirin​

Çocuğunuzun ihtiyacı olan eğitimi ve taleplerinizi formumuzu doldurarak bize bildirin. Tüm bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

2. Size Özel Atanan Danışmanınız ile Ücretsiz Ön Görüşme Gerçekleştirin​

Formu doldurduktan sonra size en uygun eğitmenleri yönlendirmek için size özel atanan bir danışman sizi arayacak. Danışmanınız, sürecin her aşamasında yanınızda olacak ve her türlü sorunuzda size yardımcı olacak.

3. Talebinize Uygun Eğitmenleri Karşılaştırın ve Seçtiğinizle Derslere Başlayın

Talebinize en uygun eğitmenler danışmanınız tarafından belirlenip tarafınıza iletilecek. Hangisiyle telefon görüşmesi yapmak isterseniz, danışmanınıza bildirin ve numarasını alın. Eğitmenlerle ön telefon görüşme yapın ve size en uygun olanı seçerek derslere başlayın.

Eğitim danışmanlarımızın size mesajı var.

Neden Mentor Özel Ders?

Çocuğuma okulu ve ders çalışmayı nasıl sevdirebilirim İlkokul Matematik Türkçe Okuma Yazma İngilizce

Geri kaldıkları veya eksik oldukları konular tekrarlanır ve projelerine ev ödevlerine destek olunur. Sınav dönemlerindeyse sınava yönelik destek verilir.

Eğitmenlerimiz çocuklarınızın okula uyum sağlamalarına, eğitimi ve öğrenmeyi sevmelerine, özgüvenlerini arttırmalarına katkı sağlamaktadır.

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim almış eğitmenlerimiz çocuklarınıza hem akademik hem de sosyal açıdan rol model olmaktadırlar. Öğrencilerle organik olarak bağ kurabilecek, onların dilinden anlayacak ve eğitim konusunda teşvik edecek bir mentorları olacaktır. Öğrenci hem derslerini daha çok severken hem de sosyal olarak da eğitmeniyle uyum yakalayacaktır.

Öncelikle size atayacağımız eğitim danışmanı sayesinde çocuğunuz için en doğru eğitmeni sizin yerinize araştıran ve size öneriler sunan bir eğitim danışmanınız olacak.

Derslerimizde öğrencinin okulu, derslerini ve eğitimi sevmesine yönelik mentorluk yapıyor ve sorun yaşadığı derslerine, ödevlerine yardımcı oluyoruz. Mentor Özel Ders’te 3500’ün üzerinde eğitmen bulunmaktadır ve eğitmenlerimizin tamamı Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim görmüş ve sosyal olarak da kendini geliştirmiş tecrübeli eğitmenlerdir.

Sınırlı seçenek arasından tercih yapmaktansa Mentor Özel Ders ile çocuğunuz için en uygun eğitmeni bulabilirsiniz. Çevrenizdeki biri için en iyi olan eğitmen sizin çocuğunuz için en iyisi olmayabilir. Önemli olan sizin çocuğunuz için en doğru eğitmeni bulmaktır.

Mentor Özel Ders’te çocuğunuzla sosyal anlamda da uyum sağlayabilecek ve çocuğunuza tüm derslerinde yardımcı olabilecek eğitmen seçenekleri görüntülersiniz. Eğitmenlerle ön görüşmeler yapabilir, eğitim danışmanınıza kafanıza takılan tüm sorularını sorabilirsiniz.

Eğitmenlerimizin yaş olarak öğrenciye daha yakın olması ve tüm derslere hakim olması sayesinde, tek bir eğitmen hem öğrencinin severek derslere katılmasını sağlayacak hem de tüm derslerinize yardımcı olabilecektir. Farklı dersler için farklı eğitmen talebiniz olursa da size özel eğitim danışmanınız size destek sağlayacaktır.

Derslerimizde, çocuklarınızın nasıl çalışmaları gerektiği, nasıl zaman yönetimi yapmaları gerektiği, nasıl motivasyon sağlamaları gerektiği gibi konularda onlara rehberlik etmekteyiz, onlara örnek oluşturacak tavsiyelerde bulunmaktayız. Böylece çocuğunuza sorumluluk kazandırmakta, onlara yeni ödevler vermekte ve ders programı düzenlemekteyiz.

Eğitmenlerimiz, çocuğunuza sosyal ilişkilerini geliştirmek için fırsatlar sunmakta, onları grup çalışması, oyun, spor gibi etkinliklere katılmaya teşvik etmekte, onları zorbalık, dışlanma, kıskançlık, yalan söyleme gibi olumsuz davranışlardan korumakta veya bunlarla baş etmelerini sağlamaktadır. Eğitmenlerimiz çocuğunuza sosyal becerilerini geliştirebilmesi için örnek olmaktadır.

Veliye özel eğitim danışmanı

Sadece öğrenciye değil, aynı zamanda velilere de destek oluyoruz. Her velinin bir danışmanı vardır. Danışmanlarımız, velilerin sorularına cevap verir, taleplerine yanıt verir, eğitmenleri hakkında geri bildirim alır.

Danışmanlarımız, veliler ile eğitmenler arasında bir köprü kurar ve çocukların eğitim sürecini takip eder.

İstediğiniz dersi istediğiniz an alın​

Dersi dilediğiniz gün ve saatte gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı ders için de herhangi bir konuda geri kalması ya da sınav döneminde takviye istemesi durumunda veliye özel atanan danışman talebiniz özelinde yönlendirme yapar ve hemen derslere başlayabilirsiniz.

Uygun fiyatlı

Saatlik ücretlerimiz 420 TL’den başlamaktadır.

Talebiniz özelinde farklı ders paketlerimiz bulunmaktadır.

3, 6 ve 9 aylık paketlerimiz arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğinizi seçebilirsiniz.

*Derslerimiz standart olarak 90 dakika üzerinden ücretlendirilmektedir.

3500'ün üzerinde alanında uzman eğitmen

Merhabalar, ismim Furkan, 28 yaşındayım. Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünden mezun, lisenin son yılları ve üniversite hayatı boyunca özel ders vermiş biriyim. Özel derslere ilk başlangıç düşüncem ekonomik olmuş olsa da sonrasında kendimi faydalı hissettiğim bir mesleğe dönüştü. Bu sayede, bir çok yeni pırıl pırıl zihinle tanışmak bir yana, onların hayatlarına ufak da olsa dokunuşlar yapabiliyor olmak, beni giderek daha iyi hissettirmeye başladı.

devamını oku ↓

 
Furkan
Boğaziçi Üniversitesi
Moleküler Biyoloji ve Genetik

Merhaba ben Dilara, YGS-LYS sınavlarında 1900. Olarak yerleştiğim İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2021 yılında mezun oldum. Biraz daha geriden başlamam gerekirse 4. sınıfta başladığım Matematik Olimpiyatları eğitimi sayesinde 6. sınıfın sonunda 9. ve 10. sınıf konularını tamamlamıştım. 6. sınıfta ÖSS matematik-1 denemeleri çözüyordum. Daha sonra 3 sene girdiğim SBS sınavları sebebiyle olimpiyattan ayrılmak zorunda kaldım ancak 11. sınıfa kadar bir daha matematik dersine çalışmama gerek olmadan tüm sınavlardan 100 alarak devam ettim. Hatta diğer Fen derslerim çok iyi olmamasına rağmen Matematiği çok iyi yaparak LYS’de iyi bir derece elde ettim. 🙂

devamını oku ↓

Dilara
İstanbul Teknik Üniversitesi
Bilgisayar Mühendisiği

Sık Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders içerisinde Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim görmüş binlerce eğitmeni barındıran, tüm seviyelerde ve ders alanlarında bire bir özel ders ve mentorluk alabileceğin bir platformdur.

İhtiyacınız özelinde çalışma yapılarak talebinize en uygun eğitmenler belirlenerek tarafınıza yönlendirilmektedir.

Derslerimizde akademik faydanın yanında her zaman öğrencinin genel gelişimine de önem verilmektedir ve eğitmenlerimiz her zaman öğrencilere mentor da olmaktadır. 

Eğitmenlerimiz Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, İTÜ, Galatasaray Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim görmüş kişilerdir.

Tabii ki. Örnekle açıklamak gerekirse; eğer ki öğrencinin 10. sınıf matematik konusunda derse ihtiyacı var ve aynı zamanda öğrenci ODTÜ’de mühendislik okumak istiyorsa, o öğrenci için ODTÜ’de mühendislik eğitimi almış ve 10. sınıf matematik konusunda tecrübeli eğitmenler yönlendirilmektedir.

Linkimize tıklayıp formumuzu doldurarak ders talebi oluşturabilirsiniz. Formumuzu doldurmanızın ardından size özel bir eğitim danışmanı atanacaktır ve talebinize en uygun eğitmenleri belirleyerek sizinle iletişime geçecektir.

Derslerimiz ortalama 90 dakika sürmektedir.

Ders ücretlerimiz seçeceğiniz pakete göre değişiklik göstermektedir.

90 dakika süren derslerimizin ücretleri online derslerde 630₺’den (saatlik 420₺), yüz yüze derslerde 871₺’den (saatlik 580₺) başlamaktadır.

Evet, bir çok Amerikan, Alman, Fransız okullarından öğrencilerimiz bulunmaktadır. Lütfen talep formumuzu doldururken hangi dilde ders istediğinizi belirtiniz.

Evet. Bizim için sizlerin memnuniyeti çok önemli. Dersler başladıktan sonra özel ders eğitmeniniz dışında bir de her türlü sorununuzda size destek olması için size özel danışmanınız olacak. Dersler başladıktan sonra eğitmen ile öğrenci arasında uyumun yakalanamadığını düşünmeniz durumunda lütfen danışmanınıza bildiriniz. Danışmanınız sizin için yeni bir çalışma yaparak farklı eğitmenler iletecektir. Mentor Özel Ders olarak öğrencilerimizin verim almasına ve doğru eğitmenle çalışmasına çok önem veriyoruz.

Sistemimizde 3500 in üzerinde eğitmenimiz var. Velilerimizden ve öğrencilerimizden gelen geri dönüşleri çok sıkı bir şekile takip ediyoruz ve olumlu dönüşler aldığımız eğitmenlerimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Öğrencimize doğru eğitmeni bulacağımızdan şüpheniz olmasın😊

İlkokul Ders Alanları

Talebiniz doğrultusunda Türkiye’nin en iyi eğitmenleriyle çalışın.

Fen Bilimleri

Oyun Ablası

Türkçe

Okuma Yazma

Sosyal Bilgiler

Yabancı Diller ↓

Bilgi ve Talep Formu

Çocuğunuz için en doğru eğitmenleri görüntülemek ve eğitim danışmanlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için formumuzu doldurunuz.

  Saatlik ücret 420₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 420₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 420₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 580₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 580₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 580₺'den başlamaktadır.

  Konumunuza yakın eğitmenlerimizi belirleyebilmemiz için lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.

  İl

  0 (850) 532 88 97

  destek@mentorozelders.com

  Aşağıdaki sorularınıza cevap arıyorsanız da bize ulaşabilirsiniz.