İlkokul Özel Ders

Öğrencinin ihtiyaçlarına uygun kişiye özel yöntemler

  lkokula öğrencisine yönelik uyguladığımız özel dersler genellikle ders yoğunluğu olarak daha hafif olmaktadır. Özellikle ilkokul 2. sınıfta alınan özel derslerimiz öğrencinin eğitimi ve kitap okumayı sevmesine, eğitim sistemine alışmasına, okumasını ve yazmasını geliştirmesine, derslere karşı olumsuz ve mutsuz düşüncelere kapılmayıp okulu ve eğitimi sevdirmeye yönelik olmaktadır. Üniversiteli eğitmenlerimiz yaptıkları ilkokul özel derslerinde öğrencilerin hem derslerine yardımcı olmaktadırlar hem de kitap okumalarına destek vermektedirler. Üniversiteli eğitmenlerimiz, çocukların başlangıç seviyesinde olan eğitim hayatlarını sevebilmeleri için dersleri daha eğlenceli bir şekilde işlemeye özen göstererek aynı zamanda oyun ablası / oyun ablası rolünde olmaktadırlar.

  İlkokul 3. sınıf ve 4. sınıf dönemlerinde artık Matematik, Türkçe ve diğer derslerin de daha ciddi işlenmeye başlanmasıyla birlikte üniversiteli öğretmenlerimiz, öğrencilerin derslerini iyi kavramalarına ve başarılı bir eğitim hayatı sürmelerine dikkat ediyorlar. Bu süreçte öğrenci ile okul derslerinin tekrarları yapılıyor, geri kaldığı ya da eksiği olduğu konular varsa üzerinden yeniden geçiliyor; proje ödevleri olması durumunda bu konularda öğrenciye yaratıcı projeler geliştirmesi konusunda destek veriliyor. Çocuğunuz ile gerekli olması halinde ders çalışma programı yapılıp, eğitim konusunda disipline girmesine yardımcı olunuyor.

  İlkokul öğrencileri, üniversiteli eğitmenleri yaş olarak kendilerine yakın gördükleri için onları bir öğretmen olarak değil bir arkadaş, rol model olarak konumlandırıyorlar. Bu da ders alan özel öğrenci ile üniversiteli eğitmen arasında organik güçlü bir bağın kurulmasına yardımcı oluyor ve böylelikle başarılı, örnek üniversiteli öğretmenlerin desteğiyle çocuğun eğitim hayatını sevmesi kolaylaşıyor ve derslerine severek çalışmasına yardımcı oluyor.

  Nasıl Özel Ders Alabilirim?

  İletişime Geçin

  Formumuzu doldurarak, Whatsapp hattımızdan ya da arayarak iletişime geçin.

  Önerileri inceleyin

  Talebinize uygun olarak belirlenen eğitmenlerin profilleri inceleyin ve ön görüşme gerçekleştirin.

  Derslere Başlayın

  Kriterlerinizle uyuşan anlaştığınız eğitmen ile vakit kaybetmeden hemen özel derse başlayın.

  İlkokul Ders Alanları

  Talebiniz doğrultusunda Türkiye’nin en iyi eğitmenleriyle çalışın.

  Fen Bilimleri

  Oyun Ablası

  Türkçe

  Okuma Yazma

  Sosyal Bilgiler

  Yabancı Diller ↓

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Uygun eğitmenleri görüntülemek, talep oluşturmak ve sormak istedikleriniz için lütfen formumuzu doldurunuz.
  Eğitim danışmanımız ücretsiz olarak size yardımcı olacaktır.

   Saatlik ücret: 250₺

   Saatlik ücret: 275₺

   Saatlik ücret: 300₺

   Saatlik ücret: 300₺

   Saatlik ücret: 325₺

   Saatlik ücret: 350₺

   Konumunuza yakın eğitmenlerimizi belirleyebilmemiz için lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.

   İl

   destek@mentorozelders.com

   +905323253126