Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Her Seviyeye Uygun

Kimya Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. Kimya dersi öğrenme yolculuğunuz, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

Kimya Özel Ders

Lise döneminden itibaren öğrencilerin ders müfredatında yer alan kimya dersi, özellikle mühendislik, doktorluk ve eczacılık gibi meslekleri hedefleyen öğrenciler için çok önemlidir. 

Kimya dersinde başarılı olmak için çok ders çalışmak ve olabildiğinde fazla soru çözmek, konuları çok daha iyi bir şekilde anlamak açısından önemlidir. Bazı öğrenciler için ise birebir anlatımlar ve soruların açıklamalı çözümleri daha etkili bir öğrenmenin yoludur. Mentor Özel Ders olarak her öğrencinin ihtiyacına ve öğrenme şekline özel olarak ders veren eğitmenlerimiz ile yanınızdayız!

Karmaşık kimya konularını anlaşılır hale getirmek için buradayız. Alanında uzman eğitmenler, çocuğunuzun öğrenme yöntemlerine uygun olarak özel ders ve mentorluk desteği verir. Mentor Özel Ders, kimya dersinde başarılı olmak isteyen tüm öğrencilerin potansiyelini maksimuma çıkarmak için destek sunar.

Kimya Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik kimya özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik gösterse, kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Güncel fiyatlarımız ve özel ders paketlerimiz saatlik 420₺ ‘dir.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle Kimya özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kimya özel ders almanın faydası, öğrencinin kendine özgün öğrenme yolculuğuna göre birebir verilen derslerimizle, motivasyonunu ve başarısını artırarak, kimya konularını kapsamlı bir şekilde anlamasını sağlamaktır. Mentor Özel Ders ile öğrenciler, kimya dersinde daha başarılı olurken, kritik düşünme ve problem çözme becerilerini de geliştirirler. Böylelikle, hem akademik başarıları hem de kimya dersi için sağlam bir temel oluştururlar.

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

En İyi Eğitmenlerden Kimya Dersi

Öğrencilerin öğrenme sürecine destek sağlayan Mentor Özel Ders eğitmenleri, öğrencinin öğrenme yöntemine ve ihtiyaçlarına göre ilerler. Özelleştirilmiş bir program ile sunulan özel dersler, öğrencilerin eksik kaldığı konuları hızla öğrenmesine odaklanır. Mentor Özel Ders’te yer alan 3500’ten fazla uzman eğitmeni, öğrencilerin gereksinimlerine göre en uygun şekilde eşleştiriyoruz. Bu sayede çocuğunuz kendine uygun bir eğitmenden birebir kimya özel dersi alarak konuları daha iyi anlama imkanı elde edecek.

Mentor Özel Ders olarak çocuğunuzun birebir kimya özel dersi almasının yanı sıra mentor desteği almasını da sağlıyoruz. İlgi alanları eşleşen eğitmenler ve öğrenciler, etkili iletişim kurarak gelecek planlamasında çok daha verimli ilerleyebiliyor. Çocuğunuzun kendini tanıması ve başarılı bir gelecek yaratması için yanınızdayız.

Talep formu doldurarak özel ders paketleri ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilir ve en uygun eğitmenleri bir arada değerlendirme imkanı elde edebilirsiniz. Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız ücretsiz ön görüşmeler sonucunda çocuğunuza en uygun eğitmene karar verebilirsiniz. Online ve yüz yüze ders paketlerinin ücretlerini inceleyerek bütçenize uygun paketlerimizi hemen keşfedin.

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur