Talep Oluştur

Türkiye'nin En İyi Eğitmenlerinden

Matematik

Özel Ders

Veliye özel eğitim danışmanı

En İyi Öğrenci Öğretmen Eşleşmesi

Uygun Fiyatlı Özel Ders

Her Seviyeye Uygun Matematik Özel Ders

matematik-ozel-ders-mentor
Videoyu Oynat

Çocuğunuz İçin En Doğru Eğitmeni Bulun

Eğitimi sadece dersi öğrenme süreci olarak görmüyor, öğrencilerin tutkularını keşfetmeleri ve hayallerini gerçekleştirmeleri için bir araç olarak değerlendiriyoruz. Eğitmenlerimiz öğrencilere hem derslerinde yardımcı oluyor hem de mentorluk yapıyor. Öğrencinin dersi sevmesine, kendisini tanımasına ve başarılı bir gelecek yaratmasına yardımcı oluyoruz.

%97 Veli Memnuniyeti!

Tüm Türkiye’den 10.000’in üzerindeki velinin tercihi Mentor Özel Ders!

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. 🤩

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti! ❤️

Pınar Hanım | İlkokul Velisi

@pinarergun58

İngilizce dersi alan kızım konuşulanları artık rahatlıkla anlıyor. 😊

24 Saatte Özel Derse Başlayın!

1. Talebinizi Bildirin

Çocuğunuzun ihtiyacı olan eğitimi ve taleplerinizi formumuzu doldurarak bize bildirin. Tüm bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

2. Ücretsiz Destek Alın

Size özel olarak atanan eğitim danışmanımız ile tanışın. En doğru öğretmeni bulmanız ve sorularınız için tüm süreçte yanınızda olacak!

3. Planınıza Başlayın

Talebinize en uygun eğitmenleri karşılaştırın. Belirlediğiniz eğitmenlerle ön görüşme yapın ve size en uygun olanı seçerek derslere başlayın.

Matematik Dersine Ön Yargıları Kırıyoruz

İlkokul, ortaokul veya lise; öğrencinin seviyesi ne olursa olsun en zorlanılan ve çaba isteyen ders genellikle matematik oluyor. Mentor Özel Ders eğitmenleri matematik dersini korkulu rüya olmaktan çıkarıyor. Alanında uzman 3500’den fazla eğitmen arasından ilgi alanına ve hedeflenen okula özel matematik özel ders eğitmeninizi seçebiliyorsunuz. Eğitmenlerimiz öğrencinin en etkili öğrenme yolunu keşfederek matematik dersini en kolay ve kalıcı öğrenebileceği şekilde birebir özel ders veriyor. Hayatını her alanda planlaması ve kendi başarı hikayesini yazması için verilen mentorluk desteği ile de öğrencilerimiz hem okul derslerinde ve sınavlarda başarıyı yakalıyor hem de diğer ilgi alanlarında aktif olabiliyor.

mentor-ozel-ders-ogrencisi (6)

NEDEN MENTOR ÖZEL DERS?

NEDEN
MENTOR ÖZEL DERS?

En Doğru Eğitmen Eşleşmesi

Öğrencinin profiline uygun eğitmen yönlendirmesi yapıyoruz. Örneğin; öğrencimiz matematik özel ders istiyorsa ve doktorluğa, müziğe ilgi duyuyorsa Koç Üniversitesi’nde tıp eğitimi almış ve geçmişinde müzik olan matematik konusunda tecrübeli bir eğitmen ile eşleştiriyoruz.

Veliye Özel Eğitim Danışmanı

Sadece öğrenciye değil, aynı zamanda velilere de destek oluyoruz. Her velinin bir danışmanı vardır. Danışmanlarımız, velilerin sorularına ve taleplerine yanıt verir. Derslerin başlamasıyla da yapılan dersler hakkında veliden geri bildirim alarak memnuniyetlerini gözetir.

İstediğiniz Dersi İstediğiniz An alın​

Dersi dilediğiniz gün ve saatte gerçekleştirebilirsiniz. Farklı ders için de herhangi bir konuda geri kalması ya da sınav döneminde takviye istemesi durumunda veliye özel atanan danışman, talebiniz özelinde yönlendirme yapar ve hemen derslere başlayabilirsiniz.

En uygun Fiyatlı Özel Ders

Saatlik ücretlerimiz 420 TL’den başlamaktadır. Talebiniz özelinde farklı ders paketlerimiz bulunmaktadır. 3, 6 ve 9 aylık paketlerimiz arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğinizi seçebilirsiniz. *Derslerimiz standart olarak 90 dakika üzerinden ücretlendirilmektedir.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

% 0

Veli Memnuniyeti

% 0

Daha Uygun Fiyat

0 +

Ders Alanı

0 +

Eğitmen

SIK SORULAN SORULAR

Mentor Özel Ders içerisinde Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim görmüş binlerce eğitmeni barındıran, tüm seviyelerde ve ders alanlarında bire bir özel ders ve mentorluk alabileceğin bir platformdur.

İhtiyacınız özelinde çalışma yapılarak talebinize en uygun eğitmenler belirlenerek tarafınıza yönlendirilmektedir.

Derslerimizde akademik faydanın yanında her zaman öğrencinin genel gelişimine de önem verilmektedir ve eğitmenlerimiz her zaman öğrencilere mentor da olmaktadır. 

Eğitmenlerimiz Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, İTÜ, Galatasaray Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim görmüş kişilerdir.

Tabii ki. Örnekle açıklamak gerekirse; eğer ki öğrencinin 10. sınıf matematik konusunda derse ihtiyacı var ve aynı zamanda öğrenci ODTÜ’de mühendislik okumak istiyorsa, o öğrenci için ODTÜ’de mühendislik eğitimi almış ve 10. sınıf matematik konusunda tecrübeli eğitmenler yönlendirilmektedir.

Linkimize tıklayıp formumuzu doldurarak ders talebi oluşturabilirsiniz. Formumuzu doldurmanızın ardından size özel bir eğitim danışmanı atanacaktır ve talebinize en uygun eğitmenleri belirleyerek sizinle iletişime geçecektir.

Derslerimiz ortalama 90 dakika sürmektedir.

Ders ücretlerimiz seçeceğiniz pakete göre değişiklik göstermektedir.

90 dakika süren derslerimizin ücretleri online derslerde 630₺’den (saatlik 420₺), yüz yüze derslerde 871₺’den (saatlik 580₺) başlamaktadır.

Evet, bir çok Amerikan, Alman, Fransız okullarından öğrencilerimiz bulunmaktadır. Lütfen talep formumuzu doldururken hangi dilde ders istediğinizi belirtiniz.

Evet. Bizim için sizlerin memnuniyeti çok önemli. Dersler başladıktan sonra özel ders eğitmeniniz dışında bir de her türlü sorununuzda size destek olması için size özel danışmanınız olacak. Dersler başladıktan sonra eğitmen ile öğrenci arasında uyumun yakalanamadığını düşünmeniz durumunda lütfen danışmanınıza bildiriniz. Danışmanınız sizin için yeni bir çalışma yaparak farklı eğitmenler iletecektir. Mentor Özel Ders olarak öğrencilerimizin verim almasına ve doğru eğitmenle çalışmasına çok önem veriyoruz.

Sistemimizde 3500 in üzerinde eğitmenimiz var. Velilerimizden ve öğrencilerimizden gelen geri dönüşleri çok sıkı bir şekile takip ediyoruz ve olumlu dönüşler aldığımız eğitmenlerimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Öğrencimize doğru eğitmeni bulacağımızdan şüpheniz olmasın😊

destek@mentorozelders.com mail adresine her türlü şikayetinizi bildirebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur