Matematik Özel Ders

✓ Sınavlara ve okul derslerine yönelik
✓ Sosyal ve akademik gelişimi destekleyici
✓ Veliye özel ücretsiz eğitim danışmanı
✓ Uygun fiyatlı
✓ En doğru eğitmen - öğrenci eşleştirmesi

Matematik Özel Ders

✓ Sınavlara ve okul derslerine yönelik
✓ Sosyal ve akademik gelişimi destekleyici
✓ Veliye özel ücretsiz eğitim danışmanı
✓ Uygun fiyatlı
✓ En doğru eğitmen - öğrenci eşleştirmesi

Velilerimizden

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu.

Pınar Hanım
İlkokul ve Ortaokul Velisi
@pinarergun58

Kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda çok iyi mentorluk yaptı.

Sibel Hanım
Lise Velisi
@sibcel27

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli.

Cana Hanım
Ortaokul Velisi
@canaalkan

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti.

Didem Hanım
İlkokul Velisi
@deeblz
Mentor Özel Ders Çocuğunuzun Notlarını Yükseltin Sınav Başarısını Artırın

Nasıl Çalışır ?

1. Formumuzu Doldurarak Talebinizi Bildirin​

Çocuğunuzun ihtiyacı olan eğitimi ve taleplerinizi formumuzu doldurarak bize bildirin. Tüm bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

2. Size Özel Atanan Danışmanınız ile Ücretsiz Ön Görüşme Gerçekleştirin​

Formu doldurduktan sonra size en uygun eğitmenleri yönlendirmek için size özel atanan bir danışman sizi arayacak. Danışmanınız, sürecin her aşamasında yanınızda olacak ve her türlü sorunuzda size yardımcı olacak.

3. Talebinize Uygun Eğitmenleri Karşılaştırın ve Seçtiğinizle Derslere Başlayın

Talebinize en uygun eğitmenler danışmanınız tarafından belirlenip tarafınıza iletilecek. Hangisiyle telefon görüşmesi yapmak isterseniz, danışmanınıza bildirin ve numarasını alın. Eğitmenlerle ön telefon görüşme yapın ve size en uygun olanı seçerek derslere başlayın.

Eğitim danışmanlarımızın size mesajı var.

Neden Mentor Özel Ders?

Çocuğum Ne Olmak İstediğine Karar Veremiyor

Eğitmenlerimiz öğrencilere hem derslerinde yardımcı oluyor hem de mentorluk yapıyor. Öğrencinin eğitimi sevmesine, kendisini tanımasına ve başarılı bir gelecek yaratmasına yardımcı oluyoruz.

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim almış eğitmenlerimiz çocuklarınıza yaş olarak da yakın olduğu için hem onlarla güçlü bağlar kuracak hem de onlara eğitim hayatlarında mentorluk yapacaklar. Bu süreçte onlara derslerinde yardımcı olurken, derslerle birlikte sosyal hayatın nasıl dengelenebileceğini öğretecek.

Size özel atanacak olan eğitim danışmanınız sizlere öğrencinin profiline uygun eğitmen yönlendirmeleri yapacak. Örnek olarak: Öğrenci Matematik konusunda destek istiyorsa ve doktorluğa, müziğe ilgi duyuyorsa, Koç Üniversitesi’nde Tıp eğitimi almış ve geçmişinde müzik de olan Matematik konusunda tecrübeli bir eğitmen ile derslere başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim almış eğitmenlerimiz çocuklarınıza hem akademik hem de sosyal açıdan rol model olmaktadırlar. Öğrencilerle organik olarak bağ kurabilecek, onların dilinden anlayacak ve eğitim konusunda teşvik edecek, derslerine yardımcı olacak, sınava akademik ve mental olarak hazırlayacak bir mentorları olacaktır. 

Öğrencinin ilgi alanları ve talepleri doğrultusunda size özel atanacak olan eğitim danışmanınız eğitmen çalışması yapacak ve öğrenciyle en uyumlu eğitmenlerin profillerini tarafınıza iletecek.

Öncelikle size atayacağımız eğitim danışmanı sayesinde çocuğunuz için en doğru eğitmeni sizin yerinize araştıran ve size öneriler sunan bir eğitim danışmanınız olacak.

İkinci olarak Mentor Özel Ders’te 3500’ün üzerinde eğitmen bulunmaktadır ve eğitmenlerimizin tamamı Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim görmüş ve sosyal olarak da kendini geliştirmiş tecrübeli eğitmenlerdir. 

Sınırlı seçenek arasından tercih yapmaktansa Mentor Özel Ders ile çocuğunuz için en uygun eğitmeni bulabilirsiniz. Çevrenizdeki biri için en iyi olan eğitmen sizin çocuğunuz için en iyisi olmayabilir. Önemli olan sizin çocuğunuz için en doğru eğitmeni bulmaktır. Mentor Özel Ders’te eşleşme sistemini bir örnekle anlatmak gerekirse: Öğrenci Matematik konusunda destek istiyorsa, bilgisayar oyunlarına çok ilgi duyuyorsa ve ileride Bilgisayar Mühendisi olmak istiyorsa, eğitim danışmanımız size Boğaziçi Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi almış ve bilgisayar oyunlarına ilgi duyan, Matematik konusunda tecrübeli eğitmenler yönlendirecektir.

Öğrenciler matematiğe karşı korkularından dolayı derslere ilgisiz olabilirler ve bu sebepte geçmiş konularda birçok eksikleri birikmiş olabilir. Öğrenci ile iyi iletişim kurularak matematiğe karşı tepkileri kırıldığında ve matematiğe ilgi duymaya başladıklarında ders çalışma disiplini de kazandırılarak uzun vadeli bir program ile tüm açıklar kapatılabilir.

Derslerimizde öğrencilerimize dersleri onların seviyelerine uygun şekilde kendilerini rahat hissedecekeleri bir ortam sunarak yardımcı oluyoruz. Sosyal ve akademik olarak kendini geliştirmiş ve Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim almış eğitmenlerimiz onlara hem derslerinde yardımcı oluyor hem de rol model oluyorlar. Bu süreç boyunca çocuğunuzun eğitim hayatını severek derslerine daha motive bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyoruz.

Sınav senesine yaklaşan öğrencilerimize özellikle sınava birçok öğrenci hazırlamış eğitmenler yönlendirilir.

Eğitmenlerimiz sınav süreçlerini yakın geçmişte başarıyla tamamlayarak Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim almıştır ve böylece öğrencinin dilinden, dertlerinden çok daha iyi anlayarak onlara bir yol gösterici olmaktadır.

Derslerimizde öğrencinin ders eksikleri tamamlanırken aynı zamanda nasıl çalışmaları gerektiği, nasıl zaman yönetimi yapmaları gerektiği, nasıl motivasyon sağlamaları gerektiği gibi konularda onlara rehberlik etmekteyiz, onlara örnek oluşturacak tavsiyelerde bulunmaktayız. Böylece çocuğunuza sorumluluk kazandırmakta, sınavına daha bilinçli, zihnen güçlü ve motive bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmaktayız.

Veliye özel eğitim danışmanı

Sadece öğrenciye değil, aynı zamanda velilere de destek oluyoruz. Her velinin bir danışmanı vardır. Danışmanlarımız, velilerin sorularına cevap verir, taleplerine yanıt verir, eğitmenleri hakkında geri bildirim alır.

Danışmanlarımız, veliler ile eğitmenler arasında bir köprü kurar ve çocukların eğitim sürecini takip eder.

İstediğiniz dersi istediğiniz an alın​

Dersi dilediğiniz gün ve saatte gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı ders için de herhangi bir konuda geri kalması ya da sınav döneminde takviye istemesi durumunda veliye özel atanan danışman talebiniz özelinde yönlendirme yapar ve hemen derslere başlayabilirsiniz.

Uygun fiyatlı

Saatlik ücretlerimiz 325 TL’den başlamaktadır.

Talebiniz özelinde farklı ders paketlerimiz bulunmaktadır.

3, 6 ve 9 aylık paketlerimiz arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğinizi seçebilirsiniz.

*Derslerimiz standart olarak 90 dakika üzerinden ücretlendirilmektedir.

3500'ün üzerinde alanında uzman eğitmen

Merhabalar, ismim Furkan, 28 yaşındayım. Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünden mezun, lisenin son yılları ve üniversite hayatı boyunca özel ders vermiş biriyim. Özel derslere ilk başlangıç düşüncem ekonomik olmuş olsa da sonrasında kendimi faydalı hissettiğim bir mesleğe dönüştü. Bu sayede, bir çok yeni pırıl pırıl zihinle tanışmak bir yana, onların hayatlarına ufak da olsa dokunuşlar yapabiliyor olmak, beni giderek daha iyi hissettirmeye başladı.

devamını oku ↓

 
Furkan
Boğaziçi Üniversitesi
Moleküler Biyoloji ve Genetik

Merhaba ben Dilara, YGS-LYS sınavlarında 1900. Olarak yerleştiğim İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2021 yılında mezun oldum. Biraz daha geriden başlamam gerekirse 4. sınıfta başladığım Matematik Olimpiyatları eğitimi sayesinde 6. sınıfın sonunda 9. ve 10. sınıf konularını tamamlamıştım. 6. sınıfta ÖSS matematik-1 denemeleri çözüyordum. Daha sonra 3 sene girdiğim SBS sınavları sebebiyle olimpiyattan ayrılmak zorunda kaldım ancak 11. sınıfa kadar bir daha matematik dersine çalışmama gerek olmadan tüm sınavlardan 100 alarak devam ettim. Hatta diğer Fen derslerim çok iyi olmamasına rağmen Matematiği çok iyi yaparak LYS’de iyi bir derece elde ettim. 🙂

devamını oku ↓

Dilara
İstanbul Teknik Üniversitesi
Bilgisayar Mühendisiği

Sık Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders içerisinde Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim görmüş binlerce eğitmeni barındıran, tüm seviyelerde ve ders alanlarında bire bir özel ders ve mentorluk alabileceğin bir platformdur.

İhtiyacınız özelinde çalışma yapılarak talebinize en uygun eğitmenler belirlenerek tarafınıza yönlendirilmektedir.

Derslerimizde akademik faydanın yanında her zaman öğrencinin genel gelişimine de önem verilmektedir ve eğitmenlerimiz her zaman öğrencilere mentor da olmaktadır. 

Eğitmenlerimiz Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, İTÜ, Galatasaray Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim görmüş kişilerdir.

Evet, üniversite sınavına yönelik olarak destek istediğinizde özellikle o alanda tecrübeli eğitmenlerimizi tarafınıza yönlendiriyoruz.

Sınav sürecinde hem öğrenciye derslerinde yardımcı olurken hem de sınav disiplini, ders programı, süreç yönetimi konularında da mentorluk sağlıyoruz.

Tabii ki. Örnekle açıklamak gerekirse; eğer ki öğrencinin 10. sınıf matematik konusunda derse ihtiyacı var ve aynı zamanda öğrenci ODTÜ’de mühendislik okumak istiyorsa, o öğrenci için ODTÜ’de mühendislik eğitimi almış ve 10. sınıf matematik konusunda tecrübeli eğitmenler yönlendirilmektedir.

Linkimize tıklayıp formumuzu doldurarak ders talebi oluşturabilirsiniz. Formumuzu doldurmanızın ardından size özel bir eğitim danışmanı atanacaktır ve talebinize en uygun eğitmenleri belirleyerek sizinle iletişime geçecektir.

Derslerimiz ortalama 90 dakika sürmektedir.

Online derslerimiz için ders ücretleri seçeceğiniz pakete göre 90 dakika süren ders başına 490₺ ile 647₺ (saatlik 325₺ – 431₺) arasında değişmektedir.

Yüz yüze derslerimiz için 90 dakika süren bir dersin ücreti 750₺’dir. (saatlik 500₺)

Evet, bir çok Amerikan, Alman, Fransız okullarından öğrencilerimiz bulunmaktadır. Lütfen talep formumuzu doldururken hangi dilde ders istediğinizi belirtiniz.

Evet. Bizim için sizlerin memnuniyeti çok önemli. Dersler başladıktan sonra özel ders eğitmeniniz dışında bir de her türlü sorununuzda size destek olması için size özel danışmanınız olacak. Dersler başladıktan sonra eğitmen ile öğrenci arasında uyumun yakalanamadığını düşünmeniz durumunda lütfen danışmanınıza bildiriniz. Danışmanınız sizin için yeni bir çalışma yaparak farklı eğitmenler iletecektir. Mentor Özel Ders olarak öğrencilerimizin verim almasına ve doğru eğitmenle çalışmasına çok önem veriyoruz.

Sistemimizde 3500 in üzerinde eğitmenimiz var. Velilerimizden ve öğrencilerimizden gelen geri dönüşleri çok sıkı bir şekile takip ediyoruz ve olumlu dönüşler aldığımız eğitmenlerimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Öğrencimize doğru eğitmeni bulacağımızdan şüpheniz olmasın😊

Bilgi ve Talep Formu

Çocuğunuz için en doğru eğitmenleri görüntülemek ve eğitim danışmanlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için formumuzu doldurunuz.

  Saatlik ücret 325₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 325₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 325₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret: 500₺

  Saatlik ücret: 500₺

  Saatlik ücret: 500₺

  Konumunuza yakın eğitmenlerimizi belirleyebilmemiz için lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.

  İl

  destek@mentorozelders.com

  +905323253126

  Aşağıdaki sorularınıza cevap arıyorsanız da bize ulaşabilirsiniz.