Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Eğlenceli, eğitici, geliştiren

Okul Öncesi Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. Okul öncesi özel ders yolculuğunuz, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

Okul Öncesi Özel Ders

Okul öncesi dönem, çocukların dünyayı keşfetme, öğrenme ve gelişme zamanıdır. Bu dönemde, çocuklar temel becerileri kazanırken, meraklarını keşfeder ve kendilerini ifade etmeyi öğrenirler. Okul öncesi özel ders, çocukların bu kritik dönemde desteklenmesine ve gelişimlerinin en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olur.

Mentor Özel Ders olarak, okul öncesi eğitimde uzmanlaşmış eğitmenlerimizle birlikte çocuklara özel ders hizmeti sunuyoruz. Özel derslerimizi, çocukların bireysel ihtiyaçlarına ve öğrenme tarzlarına göre tasarlıyor ve bu sayede maksimum verimi alıyoruz. Oyunlar, etkinlikler ve interaktif materyaller kullanarak çocukların öğrenme sürecini destekliyor ve onlara eğlenceli bir ortam sağlıyoruz.

Okul öncesi özel derslerimizde, çocukları temel becerileri olan dil gelişimi, matematik kavramları, el becerileri, sosyal etkileşim ve duygusal gelişim gibi alanlarda destekliyoruz. Ayrıca, çocukların özgüvenlerini artırmak ve öğrenmeye olan tutkularını güçlendirmek için motivasyon ve övgü de derslerimizin önemli bir parçasıdır.

Okul Öncesi Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik okul öncesi özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik gösterse, kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Güncel fiyatlarımız ve özel ders paketlerimiz saatlik 420₺ ‘dir.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle Okul öncesi özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okul öncesi özel derslerimiz, sosyal becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirmeye yönelik aktiviteler ile dil gelişimi, temel matematik becerileri, el-göz koordinasyonu gibi temel beceriler üzerinde durulur. Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına uygun, etkili öğrenme stratejileri geliştiririz. Bu dersler sayesinde öğrenciler, dünyayı daha iyi anlama ve çevresel sorunlara karşı bilinçli yaklaşımlar geliştirme yeteneği kazanır. Mentorluk ve özel dersi bir arada sunduğumuz paketlerimizle her alanda başarılı bireyler yetiştirmek önceliğimizdir.

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

Ailelere Özel Danışmanlıkla Okul Öncesi Özel Dersleri

Mentor Özel Ders olarak, ailelere özel danışmanlıkla okul öncesi özel dersler sunarak çocukların bu önemli döneminde en iyi şekilde destek olmayı amaçlıyoruz. Ailelere özel danışmanlık hizmetimiz, çocukların bireysel ihtiyaçlarını ve öğrenme tarzlarını anlamamızı ve en iyi eğitmen öğrenci eşleştirmesini yapmamızı sağlıyor. Uzman eğitmenlerimiz, ailelerle işbirliği yaparak çocukların güçlü yönlerini ve gelişim alanlarını belirliyor ve buna göre özel ders planları oluşturuyor.

%97 veli memnuniyetimize güvenerek, okul öncesi dönemdeki çocuğunuzun okul hayatına çok daha başarılı bir şekilde başlamasına yardımcı oluyoruz. Ücretsiz eğitim danışmanı hizmetimiz sayesinde çocuğunuzun gelişimini adım adım takip edebileceksiniz. 15, 25, 60 ve 100 dersten oluşan hazır paketlerimiz arasından seçim yapabilir veya çocuğunuzun ihtiyacına ve bütçenize göre kendi paketinizi yaratabilirsiniz. Üstelik online ve yüz yüze özel ders seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Çocuklarınızın okul öncesi dönemdeki gelişimlerini desteklemek ve onların keşif dolu maceralarına rehberlik etmek için Mentor Özel Ders ailesine katılın. Ailelere özel danışmanlıkla çocuklarınızın eğitim yolculuğuna destek olun ve onların geleceğe güvenle adım atmalarını sağlayın!

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur