Bire Bir Online Özel Ders
ve Eğitim Koçluğu

Okul Öncesi | İlkokul | Ortaokul | Lise | Yetişkin

  Saatlik ücret aralığı: 120₺-160₺

  Saatlik ücret aralığı: 160₺-190₺

  Konumunuza yakın eğitmenlerimizi belirleyebilmemiz için lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.

  1
  BOĞAZİÇİLİ
  EĞİTMEN
  1
  ODTÜ'LÜ
  EĞİTMEN
  0
  İTÜ'LÜ
  EĞİTMEN
  1
  KOÇ ÜNİVERSİTELİ EĞİTMEN

  Türkiye'nin En Başarılı Eğitmenleri

  Boğaziçi Üniversitesi, Koç Üniversitesi, ODTÜ, İTÜ, Galatasaray Üniversitesi gibi Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde okuyan ya da mezun olmuş 3000’in üzerinde eğitmen.

  Öğretmenlerden ve Üniversitelilerden Özel Ders

  Birey Odaklı Eğitim

  Eğitimde başarıya ve mutluluğa giden yolda ders çalışmak kadar, öğrenciye eğitimi ve öğrenmeyi sevdirmek ve ona örnek olmak da çok önemlidir. Mentor Özel Ders gelişmiş algoritması ve geniş eğitmen ağı ile size en doğru ve çocuğunuza örnek olabilecek eğitmenleri yönlendiriyor.

  Uygun Fiyatlı ve Güvenilir

  Uygun Fiyatlı Özel Ders

  Eğitim Danışmanımızla Ücretsiz Görüşme Yapmak İster misiniz?

  Merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz ve ayrıntılı bilgi alabileceğiniz ücretsiz bir görüşme için lütfen tıklayınız.

  Ders Alanları

  Talebiniz doğrultusunda Türkiye’nin en iyi eğitmenleriyle çalışın.

  AYT - TYT Özel Ders

  Biyoloji

  Türkçe

  Coğrafya

  Yabancı Diller ↓

  Fen Bilimleri

  Okuma Yazma

  Sosyal Bilgiler

  Oyun Ablası

  Esnek Ders Saati

  Derslerimiz ortalama 120 dakika arasında sürmektedir. Dersin durumuna ve öğrencinin ihtiyacına göre esneklik göstermektedir. 

  İhtiyaca Özel Öneri

  Ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ve algoritmamız ile öğrencinin taleplerine özel en faydalı eğitmenler analiz edilerek önerilmektedir.

  Kaliteli Eğitmenler

  Koç Üniversiteli, Boğaziçi Üniversiteli, ODTÜ’lü, İTÜ’lü ve Galatasaray Üniversitelilerden oluşan 3000 kişilik bir ekibiz.

  Uygun Fiyatlı

  Saatlik ücret
  Online ders* için:
  250 TL – 300 TL
  Yüz yüze ders* için:
  300 TL – 350 TL

  *Derslerimiz standart olarak 2 saat üzerinden ücretlendirilmektedir.

  Memnuniyet Garantisi

  İlk bir ay içerisinde eğitmen ile alakalı olarak değişikliğe gitmek istediğinizde önerilecek yeni eğitmen ile yapacağınız ilk ders ücretsiz.

  Velilerimizden

  Kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda çok iyi mentorluk yaptı.

  Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir .Kendisini çok sevdik 🙂 Başarılarının devamını dilerim

  Sibel Hanım
  Lise Velisi
  @sibcel27

  Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli.

  Matematik ve Fen Bilgisi derslerimize Turan Mentorumuz ile devam ediyoruz ve çook memnunuz. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

  Cana Hanım
  Ortaokul Velisi
  @canaalkan

  Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti.

  Sayenizde tanışmış olduğumuz mentorumuz Efe mentorumuz ile birlikte çalışmalarımız devam etmektedir. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Bu vesile ile Efe mentorumuza önce emeği sonra sabrı ve özverili çalışması için çok teşekkür ederiz. Mentor Özel Ders’e de böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.
  Saygılar

  Didem Hanım
  İlkokul Velisi
  @deeblz

  İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu.

  Merhaba, ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Matematik öğretmeni Eyüp Mentorumuz ortaokula giden kızıma matematik dersi vermeye başladı.Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi.
  Ders saatinin dolup dolmadığına bakarak değil çocuğumun anlayıp anlamadığına dersin verimine bakarak ders saatini dolu dolu geçiren Eyüp Bey’e özverili ,enerjik ve samimi tutumundan dolayı çok çok teşekkür ederim.

  Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.Derste hiç Türkçe konuşmadan(hatta kızım öğretmeninin Türkçe bildiğini bile bilmiyor 😃) inanılmaz bir sabır, özveri ve samimiyetle İngilizce dersini veren çocuğumun dilinden çok iyi anlayıp kısa sürede hem kendini hem dersi sevdiren Esra Hanım’a çok çok teşekkür ederim.

  Pınar Hanım
  İlkokul ve Ortaokul Velisi
  @pinarergun58

  Sayılarla
  Mentor Özel Ders

  3400 +
  EĞİTMEN
  5500 +
  ÖĞRENCİ
  150 %
  VELİ
  MEMNUNİYETİ
  100000 +
  SAAT
  DERS YAPILDI

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Uygun eğitmenleri görüntülemek, talep oluşturmak ve sormak istedikleriniz için lütfen formumuzu doldurunuz.
  Eğitim danışmanımız ücretsiz olarak size yardımcı olacaktır.

   Saatlik ücret: 250₺

   Saatlik ücret: 275₺

   Saatlik ücret: 300₺

   Saatlik ücret: 300₺

   Saatlik ücret: 325₺

   Saatlik ücret: 350₺

   Konumunuza yakın eğitmenlerimizi belirleyebilmemiz için lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.

   İl

   destek@mentorozelders.com

   +905323253126