Ücretlerimiz

En iyi hizmet, en uygun fiyatlarla

✓ Saatlik 420₺'den başlayan uygun ücretler
✓ Kredi kartına 12 taksit imkanı
✓ En doğru eğitmen - öğrenci eşleştirmesi
✓ İstediğiniz dersi istediğiniz zaman alın

Ücretlerimiz

En iyi hizmet, en uygun fiyatlarla

✓ Saatlik 420₺'den başlayan uygun ücretler
✓ Kredi kartına 12 taksit imkanı
✓ En doğru eğitmen - öğrenci eşleştirmesi
✓ İstediğiniz dersi istediğiniz an alın

15 ders

900 837 / ders
 • Ders Süresi: 90 dakika
 • Paket Bitiş Tarihi: 15.06.24
 • %7 İndirim
 • Toplam Ücret: 13.500₺ 12.555₺
 • Toplam İndirim: 945₺

25 ders

900 792 / ders
 • Ders Süresi: 90 dakika
 • Paket Bitiş Tarihi: 15.06.24
 • %12 İndirim
 • Toplam Ücret: 22.500₺ 19.800₺
 • Toplam İndirim: 2.700₺

15 ders

1300 1105 / ders
 • Ders Süresi: 90 dakika
 • Paket Bitiş Tarihi: 15.06.24
 • %15 İndirim
 • Toplam Ücret: 19.500₺ 16.575₺
 • Toplam İndirim: 2.925₺

25 ders

1300 1040 / ders
 • Ders Süresi: 90 dakika
 • Paket Bitiş Tarihi: 15.06.24
 • %20 İndirim
 • Toplam Ücret: 32.500₺ 26.000₺
 • Toplam İndirim: 6.500₺

Farklı bir ders paketine mi ihtiyacınız var?

Size özel kişiselleştirilmiş tekliflerimizi ve ücretlerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Avantajlar

✓ 12 taksit imkanı

✓ Sabit fiyat garantisi

✓ T.C. Merkez Bankası onaylı PayTR güvencesinde ödeme imkanı

✓ Veliye özel eğitim danışmanı

✓ Dilediğin dersi dilediğiniz an alma fırsatı

Siz yorulmayın, biz ücretsiz olarak çocuğunuz için en iyi eğitmenleri belirleyip size iletelim.​

Mentor Özel Ders Matematik Özel Ders Eğitim Danışmanı

Çevrenizdeki sınırlı sayıdaki öğretmen seçeneğinden yorulduysanız ve çocuğunuz için en iyisini istiyorsanız biz size 3500’ün üzerindeki tecrübeli eğitmenlerimiz arasından çocuğunuz için en iyi eğitmenleri belirliyoruz.

Siz hiç yorulmayın. Taleplerinizi formumuzu doldurarak bize iletin. Ücretsiz olarak size özel atayacağımız eğitim danışmanımız sizin yerinize araştırma yaparak çocuğunuz için en doğru eğitmenleri belirleyip tarafınıza iletsin.

Siz de eğitmenlerin ayrıntılı profillerini inceleyin ve dilediğinizle derslere başlayın.

Mentor Özel Ders Çocuğunuzun Notlarını Yükseltin Sınav Başarısını Artırın

Nasıl Çalışır ?

1. Formumuzu Doldurarak Talebinizi Bildirin​

Çocuğunuzun ihtiyacı olan eğitimi ve taleplerinizi formumuzu doldurarak bize bildirin. Tüm bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

2. Size Özel Atanan Danışmanınız ile Ücretsiz Ön Görüşme Gerçekleştirin​

Formu doldurduktan sonra size en uygun eğitmenleri yönlendirmek için size özel atanan bir danışman sizi arayacak. Danışmanınız, sürecin her aşamasında yanınızda olacak ve her türlü sorunuzda size yardımcı olacak.

3. Talebinize Uygun Eğitmenleri Karşılaştırın ve Seçtiğinizle Derslere Başlayın

Talebinize en uygun eğitmenler danışmanınız tarafından belirlenip tarafınıza iletilecek. Hangisiyle telefon görüşmesi yapmak isterseniz, danışmanınıza bildirin ve numarasını alın. Eğitmenlerle ön telefon görüşme yapın ve size en uygun olanı seçerek derslere başlayın.

Sık Sorulan Sorular

Öncelikle size atayacağımız eğitim danışmanı sayesinde çocuğunuz için en doğru eğitmeni sizin yerinize araştıran ve size öneriler sunan bir eğitim danışmanınız olacak.

İkinci olarak Mentor Özel Ders’te 3500’ün üzerinde eğitmen bulunmaktadır ve eğitmenlerimizin tamamı Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim görmüş ve sosyal olarak da kendini geliştirmiş tecrübeli eğitmenlerdir. 

Sınırlı seçenek arasından tercih yapmaktansa Mentor Özel Ders ile çocuğunuz için en uygun eğitmeni bulabilirsiniz. Çevrenizdeki biri için en iyi olan eğitmen sizin çocuğunuz için en iyisi olmayabilir. Önemli olan sizin çocuğunuz için en doğru eğitmeni bulmaktır. Mentor Özel Ders’te eşleşme sistemini bir örnekle anlatmak gerekirse: Öğrenci Matematik konusunda destek istiyorsa, bilgisayar oyunlarına çok ilgi duyuyorsa ve ileride Bilgisayar Mühendisi olmak istiyorsa, eğitim danışmanımız size Boğaziçi Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi almış ve bilgisayar oyunlarına ilgi duyan, Matematik konusunda tecrübeli eğitmenler yönlendirecektir.

Mentor Özel Ders içerisinde Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim görmüş binlerce eğitmeni barındıran, tüm seviyelerde ve ders alanlarında bire bir özel ders ve mentorluk alabileceğin bir platformdur.

İhtiyacınız özelinde çalışma yapılarak talebinize en uygun eğitmenler belirlenerek tarafınıza yönlendirilmektedir.

Derslerimizde akademik faydanın yanında her zaman öğrencinin genel gelişimine de önem verilmektedir ve eğitmenlerimiz her zaman öğrencilere mentor da olmaktadır. 

Eğitmenlerimiz Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, İTÜ, Galatasaray Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim görmüş kişilerdir.

Tabii ki. Örnekle açıklamak gerekirse; eğer ki öğrencinin 10. sınıf matematik konusunda derse ihtiyacı var ve aynı zamanda öğrenci ODTÜ’de mühendislik okumak istiyorsa, o öğrenci için ODTÜ’de mühendislik eğitimi almış ve 10. sınıf matematik konusunda tecrübeli eğitmenler yönlendirilmektedir.

Linkimize tıklayıp formumuzu doldurarak ders talebi oluşturabilirsiniz. Formumuzu doldurmanızın ardından size özel bir eğitim danışmanı atanacaktır ve talebinize en uygun eğitmenleri belirleyerek sizinle iletişime geçecektir.

Derslerimiz ortalama 90 dakika sürmektedir.

Ders ücretlerimiz seçeceğiniz pakete göre değişiklik göstermektedir.

90 dakika süren derslerimizin ücretleri online derslerde 630₺’den (saatlik 420₺), yüz yüze derslerde 871₺’den (saatlik 580₺) başlamaktadır.

Evet, bir çok Amerikan, Alman, Fransız okullarından öğrencilerimiz bulunmaktadır. Lütfen talep formumuzu doldururken hangi dilde ders istediğinizi belirtiniz.

Evet. Bizim için sizlerin memnuniyeti çok önemli. Dersler başladıktan sonra özel ders eğitmeniniz dışında bir de her türlü sorununuzda size destek olması için size özel danışmanınız olacak. Dersler başladıktan sonra eğitmen ile öğrenci arasında uyumun yakalanamadığını düşünmeniz durumunda lütfen danışmanınıza bildiriniz. Danışmanınız sizin için yeni bir çalışma yaparak farklı eğitmenler iletecektir. Mentor Özel Ders olarak öğrencilerimizin verim almasına ve doğru eğitmenle çalışmasına çok önem veriyoruz.

Sistemimizde 3500 in üzerinde eğitmenimiz var. Velilerimizden ve öğrencilerimizden gelen geri dönüşleri çok sıkı bir şekile takip ediyoruz ve olumlu dönüşler aldığımız eğitmenlerimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Öğrencimize doğru eğitmeni bulacağımızdan şüpheniz olmasın😊

destek@mentorozelders.com mail adresine her türlü şikayetinizi bildirebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Çocuğunuz için en doğru eğitmenleri incelemek ister misiniz?

Taleplerinizi ve beklentilerinizi bize iletin, size özel atayacağımız eğitim danışmanınız sizin için 3500 eğitmen arasından en doğru eğitmenleri belirleyip ücretsiz olarak tarafınıza iletsin.

  Saatlik ücret 420₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 420₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 420₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 580₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 580₺'den başlamaktadır.

  Saatlik ücret 580₺'den başlamaktadır.

  Konumunuza yakın eğitmenlerimizi belirleyebilmemiz için lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.

  İl

  0 (850) 532 88 97

  destek@mentorozelders.com