Özel Ders Alanlarımız

İlkokul -Ortaokul
Lise
Yabancı Dil
LGS Özel Ders
AYT - TYT Özel Ders
Yetişkinler için Özel Ders

  Saatlik ücret aralığı: 120₺-160₺

  Saatlik ücret aralığı: 160₺-190₺

  Konumunuza yakın eğitmenlerimizi belirleyebilmemiz için lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.

  İlkokul Özel Ders

  İlkokula öğrencisine yönelik uyguladığımız özel derslerimizde öğrencinin yeni girdiği eğitim sistemine alışmasına ve kitap okumayı sevmesine, yazmasını geliştirmesine, derslerinde başarı göstermesine yardımcı olunmaktadır. Üniversiteli eğitmenlerimiz, çocukların başlangıç seviyesinde olan eğitim hayatlarını sevebilmeleri için dersleri daha eğlenceli bir şekilde işlemeye özen göstererek aynı zamanda oyun ablası / oyun ablası rolünde olmaktadır.

  Ortaokul Özel Ders

  Üniversiteli eğitmenlerimiz, öğrencilerin derslerini iyi kavramalarına ve başarılı mutlu bir eğitim hayatı sürdürmelerine yardımcı olmaktadırlar. Özel derslerde öğrenci ile okul derslerinin tekrarları yapılıyor, geri kaldığı ya da eksiği olduğu konular varsa üzerinden yeniden geçiliyor; proje ödevleri olması durumunda bu alanlarda öğrenciye yaratıcı projeler geliştirmesi konusunda destek veriliyor.

  Öğrenciler üniversiteli eğitmenleri yaş olarak kendilerine yakın olduklarından bir abi/abla, rol model olarak görüyorlar. MentorÖzelders Akademi olarak Eğitim Koçluğu konusunda da destek vererek çocuğunuza sadece bir özel ders hocası olmayı değil, çocuğunuza örnek oluşturacak bir üniversiteli olarak her konuda yardımcı olmayı hedefliyoruz.

  Lise Özel Ders

  Lise öğrencilerine yönelik ortak derslerde ve alan derslerinde yardımcı olunmaktadır, sınava yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

  Üniversiteli eğitmenlerin çok kısa bir zaman önce aynı süreci yaşamalarından ve başarılı bir şekilde üniversite sınavını atlatmalarından dolayı liseli öğrencinin üniversiteli eğitmen ile yaptığı ders özel dersin ötesinde bir eğitim koçluğu olmaktadır.

  Eğitmenlerimiz öğrencinin hem derslerine yardımcı olurken hem de aynı zamanda nasıl çalışmaları gerektiği, nasıl başarılı olunabileceği gibi konularda destek olmakta ve öğrencinin derslerini severek çalışması için ona bir abi /abla rol model olmaktadır.

  Yabancı Dil

  Mentor Özel Ders Akademi’den öğrencinin seviyesine uygun İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca Rusça, Çince, Korece, Japonca özel ders alınabilmektedir. 

  Eğitmenlerimizin tamamı Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ya da Galatasaray Üniversitesi’nde okuyan üniversitelilerdir. Koç Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesinin İngilizce, Galatasaray Üniversitesinin Fransızca bir üniversite olmasından dolayı eğitmenlerimizin yabancı dil yetkinlikleri yüksektir. Talepleriniz doğrultusunda İngilizce, Almanca ve Fransızca alanlarında yetkin üniversiteli eğitmenler ile özel ders yapabilme imkanınız olmaktadır.

  Yabancı dil konusundaki özel derslerimiz ikiye ayrılmaktadır. Dilerseniz öğrencinin sadece yabancı dil konusunda gelişimine katkı sağlanabilir. Bu süreçte öğrencinin okul derslerine destek olunur ve derslerde eksik kaldığı konular ele alınır, öğrenciye ödevleri konusunda yardımcı olunur ve ihtiyaç olması halinde öğrenciye yeni ödevler verilir ve ders programı düzenlenir. Öğrencinin yabancı dilde telaffuzunun geliştirilebilmesi için destek verilir.

  İkinci olarak özel dersin tamamının yabancı dilde yapıldığı özel ders sistemimiz olmaktadır. Bu sistemde çocukla yapılan özel dersin tüm içeriği yabancı dilde olmaktadır. Sadece İngilizce/Fransızca dersi İngilizce/Fransızca olarak değil, matematik ve ihtiyaç duyulan diğer derslerde İngilizce/Fransızca olarak işlenmektedir. Bu sistemi genellikle tüm derslerin yabancı dilde işlendiği okullardaki öğrencilere yöneliktir. 

  Lise Özel Ders

  Lise öğrencilerine yönelik ortak derslerde ve alan derslerinde yardımcı olunmaktadır, sınava yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

  Üniversiteli eğitmenlerin çok kısa bir zaman önce aynı süreci yaşamalarından ve başarılı bir şekilde üniversite sınavını atlatmalarından dolayı liseli öğrencinin üniversiteli eğitmen ile yaptığı ders özel dersin ötesinde bir eğitim koçluğu olmaktadır.

  Eğitmenlerimiz öğrencinin hem derslerine yardımcı olurken hem de aynı zamanda nasıl çalışmaları gerektiği, nasıl başarılı olunabileceği gibi konularda destek olmakta ve öğrencinin derslerini severek çalışması için ona bir abi /abla rol model olmaktadır.

  Sınava Yönelik Özel Ders

  Sistemimizde LGS, AYT ve TYT sınavları için destek verilmektedir.

  Eğitmenlerimiz sınav stresini ve baskısını çok yakın zamanda yaşamış ve başarıyla atlatmış kişiler oldukları için kolaylıkla çocuklarınıza yardımcı olabilmektedir. Yaş olarak öğrenciler üniversiteli eğitmenleri kendilerine yakın gördükleri için onları sadece bir öğretmen olarak değil, bir abi /abla rol model olarak görmektedirler. Mentor Özel Ders Akademi olarak öğrencinin sadece derslerine yardımcı olmanın dışında bir eğitim koçu olarak nasıl haftalık ve günlük ders programı yapmaları gerektiği, sınava çalışırken nasıl çalışmaları gerektiği konusunda da yardımcı olunmaktadır. 

  LGS sürecinde ders çalışmanın yanında en önemli olan öğrencinin disiplinini koruyarak psikolojik olarakta kendini sınava hazırlayabilmesidir. Bu konuda başarılı olmuş üniversiteli eğitmenlerimiz çocuklarınızın daha sakin, disiplinli ve kendine güvenir şekilde çalışmaları içinde yardımcı olmaktadır.

  Ayrıntılı Bilgi İçin Ekibimizle Görüşmek İster Misiniz?

  Süreçlerimiz ve derslerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için ücretsiz olarak eğitim danışmanımızla görüşebilirsiniz.

  Velilerimizden

  Kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda çok iyi mentorluk yaptı.

  Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir .Kendisini çok sevdik 🙂 Başarılarının devamını dilerim

  Sibel Hanım
  Lise Velisi
  @sibcel27

  Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli.

  Matematik ve Fen Bilgisi derslerimize Turan Mentorumuz ile devam ediyoruz ve çook memnunuz. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

  Cana Hanım
  Ortaokul Velisi
  @canaalkan

  Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti.

  Sayenizde tanışmış olduğumuz mentorumuz Efe mentorumuz ile birlikte çalışmalarımız devam etmektedir. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Bu vesile ile Efe mentorumuza önce emeği sonra sabrı ve özverili çalışması için çok teşekkür ederiz. Mentor Özel Ders’e de böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.
  Saygılar

  Didem Hanım
  İlkokul Velisi
  @deeblz

  İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu.

  Merhaba, ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Matematik öğretmeni Eyüp Mentorumuz ortaokula giden kızıma matematik dersi vermeye başladı.Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi.
  Ders saatinin dolup dolmadığına bakarak değil çocuğumun anlayıp anlamadığına dersin verimine bakarak ders saatini dolu dolu geçiren Eyüp Bey’e özverili ,enerjik ve samimi tutumundan dolayı çok çok teşekkür ederim.

  Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.Derste hiç Türkçe konuşmadan(hatta kızım öğretmeninin Türkçe bildiğini bile bilmiyor 😃) inanılmaz bir sabır, özveri ve samimiyetle İngilizce dersini veren çocuğumun dilinden çok iyi anlayıp kısa sürede hem kendini hem dersi sevdiren Esra Hanım’a çok çok teşekkür ederim.

  Pınar Hanım
  İlkokul ve Ortaokul Velisi
  @pinarergun58

  Nasıl Özel Ders Alabilirim?

  İletişime Geçin

  Formumuzu doldurarak, Whatsapp hattımızdan ya da arayarak iletişime geçin.

  Önerileri inceleyin

  Talebinize uygun olarak belirlenen eğitmenlerin profilleri inceleyin ve ön görüşme gerçekleştirin.

  Derslere Başlayın

  Kriterlerinizle uyuşan anlaştığınız eğitmen ile vakit kaybetmeden hemen özel derse başlayın.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Uygun eğitmenleri görüntülemek, talep oluşturmak ve sormak istedikleriniz için lütfen formumuzu doldurunuz.
  Eğitim danışmanımız ücretsiz olarak size yardımcı olacaktır.

   Saatlik ücret: 250₺

   Saatlik ücret: 275₺

   Saatlik ücret: 300₺

   Saatlik ücret: 300₺

   Saatlik ücret: 325₺

   Saatlik ücret: 350₺

   Konumunuza yakın eğitmenlerimizi belirleyebilmemiz için lütfen aşağıdaki soruları cevaplayınız.

   İl

   destek@mentorozelders.com

   +905323253126