Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Sık Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders içerisinde Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim görmüş binlerce eğitmeni barındıran, tüm seviyelerde ve ders alanlarında bire bir özel ders ve mentorluk alabileceğin bir platformdur.

İhtiyacınız özelinde çalışma yapılarak talebinize en uygun eğitmenler belirlenerek tarafınıza yönlendirilmektedir.

Derslerimizde akademik faydanın yanında her zaman öğrencinin genel gelişimine de önem verilmektedir ve eğitmenlerimiz her zaman öğrencilere mentor da olmaktadır. 

Eğitmenlerimiz Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, İTÜ, Galatasaray Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim görmüş kişilerdir.

Tabii ki. Örnekle açıklamak gerekirse; eğer ki öğrencinin 10. sınıf matematik konusunda derse ihtiyacı var ve aynı zamanda öğrenci ODTÜ’de mühendislik okumak istiyorsa, o öğrenci için ODTÜ’de mühendislik eğitimi almış ve 10. sınıf matematik konusunda tecrübeli eğitmenler yönlendirilmektedir.

Linkimize tıklayıp formumuzu doldurarak ders talebi oluşturabilirsiniz. Formumuzu doldurmanızın ardından size özel bir eğitim danışmanı atanacaktır ve talebinize en uygun eğitmenleri belirleyerek sizinle iletişime geçecektir.

Derslerimiz ortalama 90 dakika sürmektedir.

Ders ücretlerimiz seçeceğiniz pakete göre değişiklik göstermektedir.

90 dakika süren derslerimizin ücretleri online derslerde 630₺’den (saatlik 420₺), yüz yüze derslerde 871₺’den (saatlik 580₺) başlamaktadır.

Evet, bir çok Amerikan, Alman, Fransız okullarından öğrencilerimiz bulunmaktadır. Lütfen talep formumuzu doldururken hangi dilde ders istediğinizi belirtiniz.

Evet. Bizim için sizlerin memnuniyeti çok önemli. Dersler başladıktan sonra özel ders eğitmeniniz dışında bir de her türlü sorununuzda size destek olması için size özel danışmanınız olacak. Dersler başladıktan sonra eğitmen ile öğrenci arasında uyumun yakalanamadığını düşünmeniz durumunda lütfen danışmanınıza bildiriniz. Danışmanınız sizin için yeni bir çalışma yaparak farklı eğitmenler iletecektir. Mentor Özel Ders olarak öğrencilerimizin verim almasına ve doğru eğitmenle çalışmasına çok önem veriyoruz.

Sistemimizde 3500 in üzerinde eğitmenimiz var. Velilerimizden ve öğrencilerimizden gelen geri dönüşleri çok sıkı bir şekile takip ediyoruz ve olumlu dönüşler aldığımız eğitmenlerimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Öğrencimize doğru eğitmeni bulacağımızdan şüpheniz olmasın😊

destek@mentorozelders.com mail adresine her türlü şikayetinizi bildirebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Geleneksel Dershane Mi? Mentor Özel Ders Mi?

Geleneksel Dershane

Pasif Öğrenme

Çok kişilik sınıflarda grup dersleri sunulur.

Sınırlı Eğitmen

Eğitmen seçenekleri sınırlıdır. Dersin eğitmenini dershane ve öğretmenin programı belirler.

Sınav Odaklı

Sınav sonucuna odaklanır, öğrencinin kişisel hedefleri ve ilgi alanlarına değinmez.

Standart Eğitim

Bireysel farklılıkları gözetmeksizin her öğrenciye sınava yönelik aynı metodolojiyi uygular.

Geçici Çözümler

Sadece sınav öncesinde odaklanan, kısa vadeli başarı hedefler.

Sabit Ders Saatleri

Ders saatleri sabittir ve öğretmen ile sınıfın genel durumuna göre belirlenir.

Özel Ders Mentoru

Aktif Öğrenme

Öğrenciye özel birebir eğitim verir.

Daha Fazla Seçenek

3500'den fazla başarılı eğitmen arasından mezun olunan okul ve ilgi alanına göre seçim yaparsınız.

Her Alanda Başarı

Öğrencinin her yönüyle gelişimini destekleyen, bireysel mentorluk verir.

Özelleştirilmiş Eğitim

Her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını anlayıp, bu doğrultuda özelleştirilmiş dersler tasarlar.

Hayat Boyu Başarı

Sosyal, duygusal ve akademik gelişim için kalıcı gelişimi destekler.

Esnek Ders Saatleri

Esnek ders saatleri öğrencinin programına ve taleplerine göre belirlenir.

GELENEKSEL DERSHANEMENTOR ÖZEL DERS
Genellikle çok kişilik sınıflarda grup dersleri sunulur.Birebir derslerle öğrenciye özel eğitim imkanı verilir.
Ders saatleri sabittir ve öğretmen ile sınıfın genel durumuna göre belirlenir.Esnek ders saatleri öğrencinin programına ve taleplerine göre belirlenir.
Bireysel farklılıkları gözetmeksizin her öğrenciye aynı metodoloji uygulanır.Her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını anlayıp, özelleştirilmiş dersler tasarlar.
Ders saatleri sabittir ve öğretmen ile sınıfın genel durumuna göre belirlenir.Esnek ders saatleri öğrencinin programına ve taleplerine göre belirlenir.