Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Her Seviyeye Uygun

Sosyal Bilgiler Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. Sosyal Bilgiler dersi, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

Sosyal Bilgiler Özel Ders

Tarih, coğrafya, vatandaşlık gibi konularla ve toplumlar, kültürler ve dünya hakkında ileriki yaşlarda bir bakış açısı kazanmak için sosyal bilgiler dersi oldukça önemlidir. Buna karşın çocuğunuza yaşı itibariyle bu konular oldukça sıkıcı gelebilir. Derse olan isteksizliği sınıf ortamında özgüven eksikliğine yol açar. Hem okulda başarılı olmak hem de genel kültür bilgisine sahip olmak için sosyal bilgiler özel ders almak iyi bir seçenektir.

Eğer çocuğunuzun sosyal bilgiler dersinde eksikleri varsa, yapması gereken bu derse daha fazla ağırlık vermektir. Mentor özel dersin en iyi üniversitelerden mezun eğitmenleri çocuğunuza dersi sevdirir ve onun öğrenme metoduna uygun ders anlatımı yapar. Çünkü herkesin öğrenme ve anlama metodu farklıdır. Çocuğunuzun kendi öğrenme metodunu keşfetmesi ve sosyal bilgiler konularını daha iyi anlaması için Mentor Özel Ders eğitmenlerimiz size yardımcı olacak. Bire bir özel ders sayesinde çocuğunuz için en doğru anlatım tekniğini uygulayan eğitmenlerimiz, çocuğunuzun bilgilerinin kalıcı olmasını sağlar!

Sosyal Bilgiler Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik sosyal bilgiler özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik gösterse de, kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Güncel fiyatlarımız ve özel ders paketlerimiz saatlik 420₺ ‘dir.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle sosyal bilgiler özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlkokul ve ortaokul dönemlerinde sosyal bilgiler dersi diğer dersler arasında öğrencilerin zor olarak konumlandırdıkları bir ders olarak görülebilir. Bu dönemlerde çocuğunuza özel ders aldırmak, öğrencinin öğrenme motivasyonunu ve okul başarısını doğrudan etkiler. Sosyal bilgiler dersinde aktif olur ve özgüveni artar. Bunun yanında sonraki yıllarda yapacağı alan seçimi için de belirleyici rol oynaması nedeniyle sağlam bir temel atılmalıdır.

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

En İyi Eğitmenlerden Sosyal Bilgiler Dersi

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim görmüş, alanında uzman eğitmen kadromuzla 3500’ün üzerinde özel ders eğitmeni sizi bekliyor! Öğrencilerin ilgi alanlarına, öğrenme hızına ve güçlü yönlerine odaklanarak en iyi eğitmen öğrenci eşleştirmesini yapıyoruz.

Veliye özel eğitim danışmanı ile sosyal bilgiler özel dersleri almak, öğrencilerin başarılarını artırmanın ve sosyal bilgiler konularında daha güvenli hissetmelerinin önünü açıyor. Öğrencilerin sorularını yanıtlamak, konuları açıklamak ve ilgi çekici öğrenme materyalleriyle desteklemek için Mentor Özel Ders olarak buradayız. Aynı zamanda özel ders eğitmenlerimiz, çocuğunuza mentorluk yaparak başarılı bir gelecek yaratmasına yardımcı oluyor.

Talep formu doldurarak yapacağınız ücretsiz eğitim danışmanı görüşmesi sayesinde Mentor Özel Ders’te yer alan ve çocuğunuza en uygun olan eğitmeni hemen bulabilir ve danışman sayesinde gereksinimlerinize göre uygun fiyatlı sosyal bilgiler özel ders paketine karar verebilirsiniz.

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur