Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Her Seviyeye Uygun

Türkçe Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. Türkçe dersi yolculuğunuz, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

Türkçe Özel Ders

Türkçe’yi iyi kullanmak yalnızca derslerde başarılı olmayı sağlamakla kalmaz; aynı zamanda iletişim becerilerini güçlendirmeyi sağlar. Bunun yanında diğer derslerde de başarı oranını artırmak ve sınavlarda zaman kazanmak için her öğrenicinin Türkçe dersine yeterli önemi göstermesi gerekir. Türkçe özel ders alarak hem okul derslerindeki yüksek notlara hem de sınavlarda daha iyi netlere ulaşabilirsiniz.

Türkçe’de bir gelişim elde etmek için çok okumak, yazmak, soru çözmek ve dinlemek gerekir. Ancak başarıyı artırmanın yolu, herkes için aynı değildir. Çocuğunuzun hangi öğrenme metoduna daha yatkın olduğunu keşfedebilmesi ve Türkçe dersi başarısını artırmak için Mentor Özel Ders olarak yanınızdayız. Hem Türkçe özel ders veren hem de mentorluk yapan eğitmenlerimiz, çocuğunuzun en etkili şekilde Türkçe dersini öğrenmesini sağladığı gibi geleceğe sağlam adımlar atmasına da yardımcı olacak.

Türkçe Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik Türkçe özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik gösterse, kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Güncel fiyatlarımız ve özel ders paketlerimiz saatlik 420₺ ‘dir.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle Türkçe ve Edebiyat özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkçe özel ders almanın faydası, öğrencinin kendine özgün öğrenme yolculuğuna göre birebir verilen derslerimizle, motivasyonunu ve başarısını artırarak, Türkçe dersini kapsamlı bir şekilde anlamasını sağlamaktır. Mentor Özel Ders ile öğrenciler, Türkçe dersi konularında derinlemesine bilgi sahibi olurken, anlayarak okuma, paragraf teknikleri gibi becerilerini de geliştirerek diğer derslerde başarılı olmanın da kapısını aralar. 

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

En İyi Eğitmenlerden Türkçe Dersi

İlkokul döneminden itibaren en önemli derslerden biri olan Türkçe, diğer tüm dersler ve sınav başarısı için temel taşlarındandır. Mentor Özel Ders, uygun fiyatlı Türkçe özel ders paketleri ile sizleri bir araya getiriyor. Bünyemizde yer alan tüm eğitmenlerimiz, Türkiye’nin en prestijli üniversitelerinden mezun olup, farklı öğrenciler için en iyi anlatım tekniğini sunabilecek kapasiteye sahiptir.

%97 memnuniyet oranımızla iddialı olduğumuz birebir özel dersler sayesinde çocuğunuzun daha başarılı bir geleceğe ve akademik hayata sahip olacağının garantisini veriyoruz. Online veya yüz yüze olarak sunduğumuz özel dersleri, çocuğunuzun gereksinimlerine ve bütçenize göre tercih edebilirsiniz. Her biri 90 dakikadan oluşan derslerimizin sayısını ise hazır paketlere bakarak seçebilir veya kendi paketinizi oluşturabilirsiniz. Çocuğunuzun gelişimi konusunda Mentor Özel Ders’in uzman eğitmenlerine, eğitim danışmanlarına ve ücretsiz vali danışmanlığı avantajlarımız sizi bekliyor!

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur