Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

En Prestijli Üniversitelerden Eğitmenlerle

TYT - AYT Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. TYT – AYT özel ders yolculuğunuz, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

TYT - AYT Özel Ders

TYT ve AYT sınavları, Türkiye’de üniversiteye giriş için önemli bir adımdır. Bu sınavlara hazırlık sürecinde öğrencilere doğru rehberlik ve etkili bir öğrenme deneyimi sunmak, başarıya giden yolda önemli bir faktördür. Mentor Özel Ders olarak, TYT ve AYT’ye hazırlanan öğrencilere nitelikli eğitmenlerimizle özel dersler sunuyoruz.

TYT – AYT özel ders paketlerimizi, öğrencilerin ihtiyaçlarına ve sınavın gereksinimlerine uygun olarak tasarladık. Uzman eğitmenlerimiz, öğrencilerin güçlü ve zayıf yönlerini belirleyerek bireysel öğrenme planları oluşturuyor ve onları sınavda en iyi performansı sergilemeleri için destek sağlıyor. Bol soru çözmek, çözümleri dinlemek, görsel anlatım gibi farklı stratejiler ile öğrencilerin en iyi şekilde konuları anlamasını sağlayan eğitmenlerimiz, çok çalışarak değil doğru çalışarak sınava hazırlanmanın yolunu açıyor.

TYT - AYT Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik TYT – AYT özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik gösterse, kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Güncel fiyatlarımız ve özel ders paketlerimiz saatlik 420₺ ‘dir.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle TYT – AYT özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TYT – AYT özel derslerimiz, öğrencilerin TYT ve AYT konularını kolaylıkla anlamalarını sağlar ve onları sınavlarda başarılı olmaları için donatır. Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına uygun, etkili öğrenme stratejileri geliştiririz. Bu dersler sayesinde öğrenciler, dünyayı daha iyi anlama ve çevresel sorunlara karşı bilinçli yaklaşımlar geliştirme yeteneği kazanır. Mentorluk ve özel dersi bir arada sunduğumuz paketlerimizle her alanda başarılı bireyler yetiştirmek önceliğimizdir.

Videoyu oynat

TYT ve AYT'de Başarı İçin En Başarılı Üniversitelerden Eğitmenler ile Özel Dersler

TYT – AYT özel derslerinde, öğrencilerin sınav stratejilerini geliştirmelerine, soru çözme yeteneklerini artırmalarına ve sınav stresiyle başa çıkmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Türkiye’nin en başarılı eğitmenleriyle çalışarak, öğrencilerin TYT ve AYT’de hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak bizim önceliğimizdir.

Üniversiteye giriş sınavında başarıya ulaşmanın anahtarını, bire bir özel derslerde öğrencilerin konuyu daha kalıcı anlamasında görüyoruz. Bunun için öğrencilerin ilgi alanı ve ihtiyaçlarını analiz ederek en doğru eğitmenlerle eşleştirilmelerine olanak sağlıyoruz. Böylece öğrenciler, özel ders alırken çok daha verimli bir performans sergileyebiliyor. Ayrıca uzman eğitmenlerimiz, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden eğitim almış olup öğrencilere mentorluk desteği sağlayarak başarılı bir gelecek yaratmalarına yardımcı oluyor.

Mentor Özel Ders olarak uygun fiyatlı özel ders paketleri sunduğumuz için siz de bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. Özellikle sınav dönemlerinde uzun vadeli özel ders desteği gerektiğinden uzun süreli paketlerimizin indirimlerinden yararlanabilirsiniz. İsterseniz kendi paketinizi oluşturabilir ve yüz yüze veya online olarak özel ders almaya başlayabilirsiniz. Dilediğiniz yerden istediğiniz zaman TYT – AYT özel ders almak için hemen talep formunu doldurun, eğitim danışmanıyla ücretsiz görüşün ve özel ders yolcuğunuza başlayın!

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur