Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Değerli

Velilerimizin

Görüşleri

"Derslere Olan Negatif Tutumu Tamamen Değişti!"

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

"Kurdukları İletişim Süper! "

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

"İki Çocuğum İçin de İnanılmaz Faydalı Oldu!"

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

"Kızıma Sınav Kaygısı ve Sınava Yönelik Çalışma Konusunda Çok İyi Mentorluk Yaptı."

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

Hemen Özel Derse Başlayın!

1. Talebinizi Bildirin

Çocuğunuzun ihtiyacı olan eğitimi ve taleplerinizi formumuzu doldurarak bize bildirin. Tüm bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

2. Ücretsiz Destek Alın

Size özel olarak atanan eğitim danışmanımız ile tanışın. En doğru öğretmeni bulmanız ve sorularınız için tüm süreçte yanınızda olacak!

3. Planınıza Başlayın

Talebinize en uygun eğitmenleri karşılaştırın. Belirlediğiniz eğitmenlerle ön görüşme yapın ve size en uygun olanı seçerek derslere başlayın.

NEDEN MENTOR ÖZEL DERS?

En Doğru Eğitmen Eşleşmesi

Öğrencinin profiline uygun eğitmen yönlendirmesi yapıyoruz. Örneğin; öğrenci matematik için destek istiyorsa ve doktorluğa, müziğe ilgi duyuyorsa Koç Üniversitesi’nde tıp eğitimi almış ve geçmişinde müzik olan matematik konusunda tecrübeli bir eğitmen ile eşleştiriyoruz.

Veliye Özel Eğitim Danışmanı

Sadece öğrenciye değil, aynı zamanda velilere de destek oluyoruz. Her velinin bir danışmanı vardır. Danışmanlarımız, velilerin sorularına ve taleplerine yanıt verir. Derslerin başlamasıyla da yapılan dersler hakkında veliden geri bildirim alarak memnuniyetlerini gözetir.

İstediğiniz dersi istediğiniz an alın​

Dersi dilediğiniz gün ve saatte gerçekleştirebilirsiniz. Farklı ders için de herhangi bir konuda geri kalması ya da sınav döneminde takviye istemesi durumunda veliye özel atanan danışman talebiniz özelinde yönlendirme yapar ve hemen derslere başlayabilirsiniz.

En uygun Özel Ders Fiyatları

Saatlik ücretlerimiz 420 TL’den başlamaktadır. Talebiniz özelinde farklı ders paketlerimiz bulunmaktadır. 3, 6 ve 9 aylık paketlerimiz arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğinizi seçebilirsiniz. *Derslerimiz standart olarak 90 dakika üzerinden ücretlendirilmektedir.

Ücretsiz Ön Görüşme İçin Talep Oluşturun

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders.

✓ Uygun fiyatlı
✓ Sosyal ve akademik gelişimi destekleyici
✓ Veliye özel ücretsiz eğitim danışmanı
✓ En doğru eğitmen – öğrenci eşleştirmesi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Mentor Özel Ders hakkındaki gelişmeler, kampanyalar ve başarılı bir eğitim süreci için püf noktalar sosyal medya hesaplarımızda! Bizi takipte kalın!