Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Mentor Özel Ders Farkıyla

Yabancı Dil

Özel Dersler

Yabancı Dilde Başarı Mentor Özel Ders İle Gelir

Veliye özel eğitim danışmanı

Sadece öğrenciye değil, aynı zamanda velilere de destek oluyoruz. Her velinin bir danışmanı vardır. Danışmanlarımız, velilerin sorularına cevap verir, taleplerine yanıt verir, eğitmenleri hakkında geri bildirim alır.

İstediğiniz Zaman Alın

Dersi dilediğiniz gün ve saatte gerçekleştirebilirsiniz. Farklı ders için de herhangi bir konuda geri kalması ya da sınav döneminde takviye istemesi durumunda veliye özel atanan danışman talebiniz özelinde yönlendirme yapar ve hemen derslere başlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Özel Ders

Saatlik ücretlerimiz 420 TL’den başlamaktadır.Talebiniz özelinde farklı ders paketlerimiz bulunmaktadır. 3, 6 ve 9 aylık paketlerimiz arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğinizi seçebilirsiniz. *Derslerimiz standart olarak 90 dakika üzerinden ücretlendirilmektedir.

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

%97 Veli Memnuniyeti

Özel Ders Sistemimiz Neden Başarılı?

Bugüne kadarki tecrübelerimizden öğrendik ki öğrencilerin bağ kuracakları özel ders öğretmenleri ile çalışmaları durumunda derse olan ilgileri ve başarıları da artıyor! Tüm Türkiye’den 10.000’in üzerindeki velimizden aldığımız %97 veli memnuniyet oranımızı buna borçluyuz…

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

Yabancı Dil Öğrenmenin Kolay Yolu

Yabancı dil alanında özel ders almak, öğrencilerin dil becerilerini hızla geliştirmelerini sağlarken, özelleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunarak motivasyonlarını artırır. Öğrenciler kendilerini rahat hissettikleri takdirde yabancı dil öğrenmede başarıyı yakalayabilir; birebir dersler de bunun için en iyi seçeneklerdendir.

Çocuğunuzun yabancı dil özel ders almasını istiyorsanız, alanında uzman ve çocuğunuza en uygun şekilde anlatım yapabilen bir eğitmen seçmeniz önemlidir. Mentor Özel Ders olarak 3500’den fazla eğitmenimiz ile çocuğunuzun öğrenme stiline en uygun eğitmeni bulmasına yardımcı oluyoruz. Eğitim danışmanlarımızla ücretsiz bir şekilde görüşerek eğitmen ve paket seçimini çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.  

Mentor Özel Ders eğitmenlerimiz, yalnızca yabancı dil özel dersi vermekle kalmaz; çocuğunuzun potansiyelini değerlendirerek ona özel mentorluk desteği de sağlıyor. Böylece çocuğunuz sağlam adımlarla geleceğe adım atacak.

Sayılarla Başarılarımız

0 +

Eğitmen

0 +

Başarılı Öğrenci

% 0

Veli Memnuniyeti

0 Bin+

Ders Saati

Nasıl Çalışır ?

En Doğru Öğrenci-Eğitmen Eşleşmesi

Öğrencinin profiline uygun eğitmen yönlendirmesi yapıyoruz. Örnek olarak: Öğrenci Matematik konusunda destek istiyorsa ve doktorluğa, müziğe ilgi duyuyorsa, Koç Üniversitesi’nde Tıp eğitimi almış ve geçmişinde müzik de olan Matematik konusunda tecrübeli bir eğitmen ile derslere başlayabilirsiniz.

1. Formumuzu Doldurarak Talebinizi Bildirin​

Çocuğunuzun ihtiyacı olan eğitimi ve taleplerinizi formumuzu doldurarak bize bildirin. Tüm bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

2. Size Özel Atanan Danışmanınız ile Ücretsiz Ön Görüşme Gerçekleştirin​

Formu doldurduktan sonra size en uygun eğitmenleri yönlendirmek için size özel atanan bir danışman sizi arayacak. Danışmanınız, sürecin her aşamasında yanınızda olacak ve her türlü sorunuzda size yardımcı olacak.

3. Talebinize Uygun Eğitmenleri Karşılaştırın ve Seçtiğinizle Derslere Başlayın

Talebinize en uygun eğitmenler danışmanınız tarafından belirlenip tarafınıza iletilecek. Hangisiyle telefon görüşmesi yapmak isterseniz, danışmanınıza bildirin ve numarasını alın. Eğitmenlerle ön telefon görüşme yapın ve size en uygun olanı seçerek derslere başlayın.

27

Yabancı Dil Birebir Özel Ders

Yabancı dil öğrenmek, özellikle okul çağındaki çocuklar için çok önemlidir. Yalnızca okulda başarılı olabilmek için değil, ilerde meslek hayatında uluslararası alanda fırsatlar yakalamak için yabancı dile erken yaşlardan itibaren önem vermek gerekir. Ancak her öğrenci için yabancı dil öğrenme süreci aynı işlemez; bazı öğrenciler yeni bir dil öğrenirken çeşitli zorluklarla karşılaşabilir. Bu zorlukları aşmak ve yabancı dili çok daha kolay öğrenmek için yabancı dil özel ders almak bu süreci kolaylaştırır.

Yabancı dil öğrenmenin ve dili geliştirmenin pek çok farklı yolu vardır. Bazı öğrenciler okuyarak bazıları dinleyerek bazıları ise konuşarak yabancı dilini geliştirebilir. Bu yüzden başarılı olmanın yolunu bulmak için öncelikle kendini keşfetmek önemlidir. Yabancı dil özel ders desteği sunan Mentor Özel Ders, alanında uzman eğitmenleri ile her öğrenciye özel öğrenme teknikleri sunuyor.

Birebir özel dersler ile yabancı dilinizi geliştirmek için yapmanız gereken Mentor Özel Ders’te yer alan talep formunu doldurmak, eğitim danışmanları ile birlikte kendinize en uygun eğitmeni ve özel ders paketini seçmek!

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur