Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Alanında Uzman Eğitmenler İle

KPSS Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. KPSS özel ders yolculuğunuz, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

KPSS Özel Ders

KPSS (Kamu Personel Seçme Sınavı), kamu kurumlarına personel alımında kullanılan önemli bir sınavdır. Bu sınav, adayların kamu kurumlarına atanabilmek için gerekli olan bilgi ve becerileri ölçer. KPSS’ye hazırlık sürecinde, özel dersler adaylara sınavda başarı elde etmelerinde önemli bir avantaj sağlayabilir.

KPSS’ye hazırlanan adaylar için çalışma tekniklerinin farklılaşabileceğini biliyoruz. Kimi için konu anlatımı daha faydalıyken kimi için soru çözmek daha iyidir. Yani adayların, kendi ders çalışma yöntemlerini bulması önemlidir. Mentor Özel Ders olarak, uzman eğitmenlerimizle birlikte kendi çalışma yönteminizi keşfetmenizi sağlamak için yanınızdayız! En iyi öğrenci eğitmen eşleştirmemiz sayesinde ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre eşleştiğiniz eğitmenler, size hem dersler hem de geleceğinize yön verme konusunda yardımcı olur.

KPSS özel ders almak için Mentor Özel Ders talep formunu doldurabilir ve eğitim danışmanıyla ücretsiz görüşebilirsiniz. Böylece KPSS özel ders paketleri ve eğitmenler hakkında detaylı bilgi alarak, özel ders yolculuğunuza emin adımlarla başlayabilirsiniz.

KPSS Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik KPSS özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik gösterse, kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Güncel fiyatlarımız ve özel ders paketlerimiz saatlik 420₺ ‘dir.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle KPSS özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KPSS özel derslerimiz, öğrencilerin karmaşık KPSS konularını kolaylıkla anlamalarını sağlar ve onları sınavın her alanında başarılı olmaları için donatır. Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına uygun, etkili öğrenme stratejileri geliştiririz. Bu dersler sayesinde öğrenciler, dünyayı daha iyi anlama ve çevresel sorunlara karşı bilinçli yaklaşımlar geliştirme yeteneği kazanır. Mentorluk ve özel dersi bir arada sunduğumuz paketlerimizle her alanda başarılı bireyler yetiştirmek önceliğimizdir.

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

Birebir Derslerle KPSS’ye Hazırlanın

Mesleğinizi yapabilmek için memurluk sınavına girmeniz gerekiyorsa, KPSS’de yer alan eksik konularınızı öğrenmek için Mentor Özel Ders’i tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden eğitim almış eğitmenlerden birebir özel ders alma fırsatı yakalayabilir ve bütçenize uygun özel ders paketlerini satın alabilirsiniz. İster kısa ister uzun vadeli özel ders paketlerini inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize göre karar verebilirsiniz.

Ücretsiz eğitim danışmanı hizmetimiz sayesinde eğitmen ve paket seçimi konusunda size yardımcı oluyoruz. İster yüz yüze ister online olarak tercih edebileceğiniz KPSS özel ders paketleri sayesinde başarılı bir gelecek yaratmanızda size destek sağlıyoruz. Mentor Özel Ders olarak uzman eğitmenlerimize, öğrenme tekniğinize uygun eğitim metotlarımıza, eğitim danışmanı hizmetimize güveniyoruz. Uygun fiyatlı paketlerimiz ile geleceğinizi şekillendirirken size destek olmayı amaçlıyoruz. Sınavda başarıya ulaşmak için siz de hemen Mentor Özel Ders ile KPSS özel ders eğitimlerinize başlayın!

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur