Lacivert-logo-ve-Lacivert-mentorozelders-300x47 (1)
Talep Oluştur

Her Seviyeye Uygun

Tarih Özel Ders

Ücretsiz Ön Görüşme Talebi Oluşturun

Başlamak için sadece bir talep formu doldurmanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini birlikte seçmenize yardımcı olacak. Tarihi öğrenme yolculuğunuz, Mentor Özel Ders ile daha kolay ve keyifli.

  • Okula Takviye
  • Sınavlara Hazırlık

Keşfedin, anlayın, öne çıkın! Özel derslerimiz, öğrencilerin kendilerine özgü öğrenme stilleriyle tam uyumlu, birebir öğretim sunar. Öğrencilerimize özgüven ve bilgi birikimi sağlayarak, sınıf içinde ve hayatta adım adım öne geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Mentor Özel Ders'in sınavlara özel hazırlık programı ile sınavlardaki başarınızı garanti altına alın. Sadece doğru yanıtları değil, soruların çözüm yollarını da öğrenerek sınavlara hakim olun. Eğitmenlerimiz, sınav stratejileri konusunda derin bilgileriyle, sınavlarda öne çıkmanız için sizi en iyi şekilde hazırlar.

%100 Etkili Özel Ders

Türkiye’de 10.000'den Fazla Velinin Tercihi

Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, Koç Üniversitesi gibi önde gelen üniversitelerinde eğitim almış 3500’ün üzerinde eğitmenden mentorluk ve özel ders ile daha iyi bir gelecek!

Pınar Hanım | Lise Velisi

@pinarergun58

İki çocuğum için de inanılmaz faydalı oldu! Ortaokula giden kızıma matematik, ilkokula giden kızıma da İngilizce özel ders aldırmayı düşünürken Sosyal Medya’da tesadüfen rastladığım Mentor Özel Ders’i görüp denemek istedim. Ders almaya başladığı günden itibaren matematikte kızım üst seviyeye çıktı ve 6.sınıfta olmasına rağmen LGS seviyesinde hatta daha ileri seviyelerde soruları kolayca çözer hale geldi. Diğer yanan ilkokula giden kızım İngilizce dersi aldığı günden bu yana kısa sürede İngilizce’de gösterdiği gelişim beni çok şaşırttı. Kızım artık konuşulan birçok şeyi rahatlıkla anlıyor.

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Mentorumuzun nazik yaklaşımı ve kızım ile kurdukları iletişimleri süper. Her zaman paylaşımları çok düzeyli. Bu süreçte kızım Matematik ve Fen Bilgisi derslerinde ilerleme gösterdi. Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. Bunun yanında konularla ilgili özgüveni yükseldi . Sınavlarda stres yönetimini de başarınca daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Mentor Özel Ders sayesinde ulaştığımız Turan Mentorumuz her zaman motive edici ve sınavlar için moral motivasyon veren, istediğimiz her an ulaşabildiğimiz ve desteğini gördüğümüz biri.

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti. Beliz’in ödev yapmaya ve ders çalışmaya yönelik negatif tutumu bu güzel iş birliği sayesinde “Efe Abim ile yapacağım” cümlesine döndü. Bu olay tabiki testlerdeki doğru yapma sayısını da artırdı. Dersin haricinde hayat üzerine konuşmaları, oyun oynamaları ve aynı zamanda bunlardan bir şey öğrenmesi bizi en çok mutlu eden nedenlerdir. Mentor Özel Ders’e böyle bir yapıyı oluşturup bu güzel insanları bir araya getirdiği için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın artarak çoğalmasını dileriz.

Sibel Hanım | Lise Velisi

@sibcel27

Üniversite sınavına hazırlanan kızım için fizik öğretmeni ararken yolumuz Mentor Özel Ders ile kesişti . Daha önceki öğretmenlerden pek bir verim alamamıştık ancak Mentor Özel Ders sayesinde tanıştığımız Baran Mentorumuzdan ders almak çok faydalı oldu . Fizik dersi bilgisinin yanında kızıma sınav kaygısı ve sınava yönelik çalışma konusunda mentorluk yaptı, destekledi, deneyimlerini paylaştı ve doğru yönlendirmeleri yaptı .Bu konuda kendisine minnettarım. Mentorumuz çok zeki , dürüst ,içten davranan, verdiği ders konusunda derin bilgiye başarılı pozitif işbirliğine açık bir öğretmendir. Kendisini çok sevdik 🙂

mentorolzeders-geometri-ozel-dersleri

Tarih Özel Ders

Tarih derslerinde başarılı olmanın anahtarı, sadece ezberlemek değil, geçmişi anlama, analiz etme ve bağlantıları kurma becerisini geliştirmektir. Her öğrencinin öğrenme tarzı farklıdır; kimileri için metinlerden okuyarak, kimileri için ise görsel materyallerle öğrenmek daha etkili olabilir. Mentor Özel Ders olarak tarih özel derslerimizde, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş öğrenme teknikleri ve materyalleri kullanarak bu becerileri güçlendiriyoruz.

Başarılı bir tarih öğrenme deneyimi için doğru kaynaklara erişim ve etkili öğrenme stratejileri önemlidir. Mentor Özel Ders olarak, alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte size en uygun öğrenme planını oluşturmak için buradayız. Sadece bir talep formu doldurmanız yeterli; eğitim danışmanlarımız, ihtiyaçlarınıza en uygun özel ders paketini belirlemenize yardımcı olacaktır.

Tarih Özel Ders Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin eğitim fırsatlarına eşit erişimini destekliyoruz. Bu nedenle, saatlik tarih özel ders ücretlerimizi rekabetçi ve erişilebilir tutuyoruz. Toplam ücretler, özel dersin yoğunluğuna göre değişiklik gösterse, kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Güncel fiyatlarımız ve özel ders paketlerimiz saatlik 420₺ ‘dir.

Eğitmen seçimimizde, öğrencinin akademik ihtiyaçlarını, öğrenme tarzını ve hedeflerini dikkate alıyoruz. Bununla birlikte en iyi öğrenci öğretmen eşleştirmesi için ilgi alanına, hedeflenen okula göre eşleştirme yapıyoruz. Eğitmenlerimiz, en prestijli üniversitelerin yanı sıra, özel ders alanında kendini kanıtlanmış tecrübeye sahip profesyonellerdir. Eğitmenlerimizin seçimi, öğrencilerimizin başarıya ulaşmaları için gereken en yüksek standartlara göre yapılmaktadır.

Evet, alanında en başarılı özel ders öğretmenlerimizle tarih özel derslerini de sunuyoruz. Özel ders paketinizi öğrencilerin ihtiyacına göre şekillendirebilir, esnek ders saatleri ve özelleştirilmiş içeriklerle kendi ihtiyacınıza uygun bir paket de oluşturabilirsiniz. Düzenli ders takibinin yanı sıra, sınavlara hazırlık ve konu takviyesi amaçlı paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tarih özel derslerimiz, hem öğrencilerin tarihi konular arasındaki bağlantıları kurmalarını sağlar ve hem de sınav ve ders notlarında başarıyı yakalamaları için soru tiplerine odaklanır . Mentor Özel Ders olarak, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına uygun, etkili öğrenme stratejileri geliştiririz. Mentorluk ve özel dersi bir arada sunduğumuz paketlerimizle her alanda başarılı bireyler yetiştirmek önceliğimizdir.

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

En İyi Eğitmenlerden Tarih Dersi

Tarih öğrenme yolculuğunda en iyi rehberlerle buluşarak geçmişi ve bugünü anlamanın yolunu bulabilirsiniz. Mentor Özel Ders olarak, tarihi anlamanızı ve öğrenmenizi desteklemek için en iyi eğitmenlerimizle bir araya gelerek en uygun fiyatlı tarih özel dersleri sunuyoruz. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun olan eğitmenlerimiz, çocuğunuzun bireysel öğrenme ihtiyaçlarına odaklanarak onlara en etkili öğrenme stratejilerini uygular.

Tarih özel ders paketlerimizi, her bütçeye uygun esnek fiyat seçenekleriyle alabilirsiniz. 90 dakikalık ders sürelerinden oluşan paketlerimiz arasında online ve yüz yüze ders seçenekleri de yer alır. Özellikle sınavlara hazırlanan öğrenciler için uzun vadeli paketlerde %30’a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Mentor Özel Ders sayesinde hem çocuğunuzun ihtiyaçlarına hem de bütçenize uygun eğitmenleri ve ders paketlerini kolayca bulabilirsiniz.

Geçmişi anlamak, geleceği şekillendirmektir. En iyi eğitmenler ve en uygun fiyatlarla tarih özel derslerimizle tarihin derinliklerine birlikte yolculuk yapmaya hazır mısınız? İhtiyaçlarınızı belirtmek ve başlamak için bir talep formu doldurmanız yeterlidir. Geleceği inşa etmek için ilk adımı atın!

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur