Talep Oluştur

Türkiye'nin En İyi Eğitmenlerinden

Ortaokul Matematik

Özel Ders

mentor-ozel-ders-sistemi
Hakkındaki Videoyu Oynat mentor-ozel-ders-sistemi

Çocuğunuz İçin En Doğru Eğitmeni Bulun

Eğitimi sadece dersi öğrenme süreci olarak görmüyor, öğrencilerin tutkularını keşfetmeleri ve hayallerini gerçekleştirmeleri için bir araç olarak değerlendiriyoruz. Eğitmenlerimiz öğrencilere hem derslerinde yardımcı oluyor hem de mentorluk yapıyor. Öğrencinin dersi sevmesine, kendisini tanımasına ve başarılı bir gelecek yaratmasına yardımcı oluyoruz.

%97 Veli Memnuniyeti!

Tüm Türkiye’den 10.000’in üzerindeki velinin tercihi Mentor Özel Ders!

Cana Hanım | Ortaokul Velisi

@canaalkan

Kurdukları iletişim süper! Artık derslerine karşı daha hevesli ve istekli. 🤩

Didem Hanım | İlkokul Velisi

@deeblz

Derslere olan negatif tutumu tamamen değişti! ❤️

Pınar Hanım | İlkokul Velisi

@pinarergun58

İngilizce dersi alan kızım konuşulanları artık rahatlıkla anlıyor. 😊

24 Saatte Özel Derse Başlayın!

1. Talebinizi Bildirin

Çocuğunuzun ihtiyacı olan eğitimi ve taleplerinizi formumuzu doldurarak bize bildirin. Tüm bilgileriniz gizli tutulmaktadır.

2. Ücretsiz Destek Alın

Size özel olarak atanan eğitim danışmanımız ile tanışın. En doğru öğretmeni bulmanız ve sorularınız için tüm süreçte yanınızda olacak!

3. Planınıza Başlayın

Talebinize en uygun eğitmenleri karşılaştırın. Belirlediğiniz eğitmenlerle ön görüşme yapın ve size en uygun olanı seçerek derslere başlayın.

Ortaokul Matematik Özel Ders

Ortaokul öğrencileri için matematik dersleri bazen korkutucu olabilir, ancak Mentor Özel Ders ile bu korkuyu aşmak mümkün! Biz, sınıf içi çekingenlikleri aşan, soruları cesaretle soran, ve matematiği heyecanla keşfeden öğrenciler yetiştirmeye odaklanıyoruz. Öğrencilerimiz, Mentor Özel Ders’in birebir öğretim teknikleriyle matematik kavramlarını gerçek hayatla ilişkilendirir ve sınavlarda ve okul notlarında yakaladığı başarı ile özgüven kazanır. Uygun fiyatlı ders seçeneklerimiz ve özel eğitim danışmanları eşliğinde, çocuğunuzun matematik yolculuğuna yanınızda olacak doğru eğitmen bir tık uzağınızda.

İster temel seviyeden başlayın, ister sınavlara hazırlanın; Mentor Özel Ders, her adımda çocuğunuzun yanında. Matematik derslerinde başarı ve özgüven için, şimdi bizimle iletişime geçin!

asian-little-girl-learning-online-class-from-schoo-2023-11-27-05-00-10-utc

Sayılarla Başarılarımız

0 +

Eğitmen

0 +

Başarılı Öğrenci

% 0

Veli Memnuniyeti

0 Bin+

Ders Saati

SIK SORULAN SORULAR

Mentor Özel Ders içerisinde Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde eğitim görmüş binlerce eğitmeni barındıran, tüm seviyelerde ve ders alanlarında bire bir özel ders ve mentorluk alabileceğin bir platformdur.

İhtiyacınız özelinde çalışma yapılarak talebinize en uygun eğitmenler belirlenerek tarafınıza yönlendirilmektedir.

Derslerimizde akademik faydanın yanında her zaman öğrencinin genel gelişimine de önem verilmektedir ve eğitmenlerimiz her zaman öğrencilere mentor da olmaktadır. 

Eğitmenlerimiz Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, İTÜ, Galatasaray Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde eğitim görmüş kişilerdir.

Tabii ki. Örnekle açıklamak gerekirse; eğer ki öğrencinin 10. sınıf matematik konusunda derse ihtiyacı var ve aynı zamanda öğrenci ODTÜ’de mühendislik okumak istiyorsa, o öğrenci için ODTÜ’de mühendislik eğitimi almış ve 10. sınıf matematik konusunda tecrübeli eğitmenler yönlendirilmektedir.

Linkimize tıklayıp formumuzu doldurarak ders talebi oluşturabilirsiniz. Formumuzu doldurmanızın ardından size özel bir eğitim danışmanı atanacaktır ve talebinize en uygun eğitmenleri belirleyerek sizinle iletişime geçecektir.

Derslerimiz ortalama 90 dakika sürmektedir.

Ders ücretlerimiz seçeceğiniz pakete göre değişiklik göstermektedir.

90 dakika süren derslerimizin ücretleri online derslerde 630₺’den (saatlik 420₺), yüz yüze derslerde 871₺’den (saatlik 580₺) başlamaktadır.

Evet, bir çok Amerikan, Alman, Fransız okullarından öğrencilerimiz bulunmaktadır. Lütfen talep formumuzu doldururken hangi dilde ders istediğinizi belirtiniz.

Evet. Bizim için sizlerin memnuniyeti çok önemli. Dersler başladıktan sonra özel ders eğitmeniniz dışında bir de her türlü sorununuzda size destek olması için size özel danışmanınız olacak. Dersler başladıktan sonra eğitmen ile öğrenci arasında uyumun yakalanamadığını düşünmeniz durumunda lütfen danışmanınıza bildiriniz. Danışmanınız sizin için yeni bir çalışma yaparak farklı eğitmenler iletecektir. Mentor Özel Ders olarak öğrencilerimizin verim almasına ve doğru eğitmenle çalışmasına çok önem veriyoruz.

Sistemimizde 3500 in üzerinde eğitmenimiz var. Velilerimizden ve öğrencilerimizden gelen geri dönüşleri çok sıkı bir şekile takip ediyoruz ve olumlu dönüşler aldığımız eğitmenlerimizle çalışmaya devam ediyoruz.

Öğrencimize doğru eğitmeni bulacağımızdan şüpheniz olmasın😊

destek@mentorozelders.com mail adresine her türlü şikayetinizi bildirebilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Daha detaylı Bilgi Almak İçin

Hemen Ücretsiz Görüşme Oluşturun

En iyi öğretmenler ve size özel bir program ile özel derse başlamak için talep oluştur butonuna tıklayıp formu doldurabilir veya eğitim danışmanımızla ücretsiz bir ön görüşme planlayabilirsiniz!

Özel Ders Talebi Oluştur